Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lifelessant
Gerçek Ad 
Konumİzmir,Çeşme
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Hocam retro tipi oyunları nereden temin ediyorsunuz. Store de olan oyunları mı var ? internetten videolarını görmüştüm mame emülatör kuruyorlardı. Ben... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Merhabalar , aranızda snes oyunları için emulatör kullanan var mı ?... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Peki hocam eklenti desteği var mı ?... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aykut'u sevmeyeni de hain ilan eden bir güruh yeni türedi. Ne kadar da garip. Fenerbahçe'yi seviyorum fenerbahçeliyim diye pısırık adamı sevmek zorund... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Burada başlıkta görmüştüm sanırım addon ekleyerek inanılmaz kullanışlı hale getiriliyor. Popcorn falan yükleyerek internetten online film izlemeyi düş... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Merhabalar , apple 4K modeline maç olmadan kodi yada popcorn yüklenmiyor mu ?... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam ben tv değil monitörde kullanacağım. O yüzden sürekli geçişler için kalkıp monitörden HD’mi girişi seçmem lazım bunun önüne geçmek için tek Kuma... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim hocam. Kendime merkezinde APt4 ün olduğu bir eko sistem kurmak istiyorum. Dreambox hd800 modelini bir tanıdı... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam klasik netflix , tv+ , iptv tarzında ve şu anda bulunduğum yerde internet yok. daha çok iphone telefonumdan ekran yansıtarak tv+ kullanmayı düşü... Mesaja git »
Apple TV 4K resmen tanıtıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
4K desteğiyle geleceği söylenen Apple TV, bugün Cupertino'dakiSteve Jobs Tiyatrosu'nda düzenlenen etkinlikle sahneye çıktı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: gkhanyalcin
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188