Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lifelessant
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
KODAMANLAR TR(PS4) FİFA 17 TURNUVASI KURALAR ÇEKİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Bana Benfica çıkmış. Centilmenlik ve dostluk kazansın. Bütün kodamanlara başarılar. ... Mesaja git »
KODAMANLAR TR(PS4) FİFA 17 TURNUVASI KURALAR ÇEKİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Kabul ettim hocam. Bugün zor ama müsait olunca oynayalım.... Mesaja git »
KODAMANLAR TR(PS4) FİFA 17 TURNUVASI KURALAR ÇEKİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Tabi hocam. İmzamda psn m var. Eklersen oynarız boş vakitlerde.... Mesaja git »
Günaydın herkese iyi haftalar. 3 gün üst üste güzel oyunlar oldu. Özellikle cumartesi gece saat 4 te hala doluydu server. ... Mesaja git »
Abi yavaştan alışıyorum ps4 te oyun oynamaya. Yakında farkımı fark ettireceğim. Mermiye kafa atacaksınız nasıl olsa doktor kaldırır diye ... Mesaja git »
Abi tam süveyş haritasında ben sıra bekliyordum 2 kişiyi tam 15 dk bekledim. Harita değişince yer açıldı. Bütün heyecanını kaçırdım Süveyş'in [\&o]... Mesaja git »
Abi sabah yanan gözlerlede olsa işe geldik. ... Mesaja git »
Herkese günaydın. Daha kimse uyanamadı sanırım.... Mesaja git »
Herkese iyi geceler . Bugün manga ne demek onu öğrenmiş oldum ?? Karınca kolonisi gibi hiç ayrılmayan rakiplerimiz vardı. Ta biri caizse beşi bir yerd... Mesaja git »
Hocam lütfen sakin! Orada nüsans var. Bir çok yer de beyin yaşı 30 fiziksel yaş önemli diye açıklama yapılmış. Okumadan , anlamadan hakaret etmek size... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN: gkhanyalcin

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.086