Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
striker27
Gerçek Adfırat altun
KonumKonya, Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DOTA 2 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yapilmasi gerekenleri belki de tam olarak yerine getirmediginizi dusunduklerinden dolayi flamerlik yapiyor olabilirler. Dotada bunlara alissaniz iyi e... Mesaja git »
Dikkat : İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar ve detaylı bilgi sahibi olmayanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra en üstte bulunan Sıc... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tesekkur ederim tavsiyen icin, e3'e daha bayagi var aslinda ama su an icin cikacak oyunlarda muamma. Dedigim gibi zelda, pokemon ve mario icin yine a... Mesaja git »
Evet hocam haklısın aslında bir bakıma, diğer ülkeler için cüzi olan bu rakamlar, bizler için ne yazık ki geleceği de düşünmemize sebep oluyor. Zelda... Mesaja git »
Teşekkür ederim hocam fikirlerini paylaştığın için, açıkçası benide cezbeden şey o oyunları hiçbir şeye gereksinim duymadan oynayabilmek. Ekranıda ben... Mesaja git »
Beyler su an sanirim stok yok amazonlarda, siz onsiparisle mi almistiniz ? Gozumu kararttim alacagim bu sefer, konsol o parayi eder ama oyun cesitlili... Mesaja git »
Sonunda alındı. Nasıl makine İyi mi yaptım? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bilgisayar güzel hocam sorun yok hayırlı olsun, sadece bizlere koyan dolar kurunun bu seviyelere gelip teknolojik ürünleri ateş pahası yapması, bu bil... Mesaja git »
Nvidia 1000 Serisi CS:GO incelemesi [GTX 770 Daha Performanslı Çıktı] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Öncelikle herkese merhaba, Böyle bir inceleme yapmamın temel sebebi gtx 1000 serisi ne kadar güçlü olsa da temel fps değerlerinin işlemci yükü altın... Mesaja git »
Kredi kartsız taksitli laptop başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
evkur... Mesaja git »
1060 li bilgisayarlar 4500TL Bandına iner mi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
3GBli modeller bir gun eger dolar 3 civarlarina inerse ki hic sanmiyorum onumuzdeki 1 sene icinde, belki dusebilir ama su an icin utopya, yurtdisindan... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109