Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
striker27
Gerçek Adfırat altun
Doğum Tarihi28 Haziran ****
KonumKonya, Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SABAHTAN BERİ HAYKIRIYORUM shshshdsnk başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Memleketin doğunun yüksek kesimleri muhtemelen kolay gelsin... Mesaja git »
mülteciler neden yakalanıyor,mantığı nedir başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
AB ile yapılan ve bizim bunları yapmamızın karşılığında avrupada vize serbestliği ve maddi yardım alacağımız anlaşma yüzünden. Fakat gel gör ki ortada... Mesaja git »
Tipim Nasıl MEGA SSli Yeni ssler yüklendi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
7-8 kilo ver, saçların ince telli o yuzden kısa tutman makbüldur çünkü yanların hafif açılmiş, kirli sakalla kombin edebilirsin. Spora gidip az da ols... Mesaja git »
Dota2 Ceza sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Oyun icindeki ayarlar sekmesinde gelismis seceneklere gel, baglanti kisminda eger Zayif bir ag baglantim var isaretliyse onu degistir veya tam tersini... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende aliskanlik her gun birkac defa buraya bakarim ve genelde mobil oldugum icin de çok az urun paylasimi yapmisimdir arkadaslar kusura bakmasinlar o... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar ben tepki toplamamak ve cok da irdelememek adina bu zamana kadar yazmamistim fakat artik yazmak durumundayim. Umarim amazon.de ekibinden bi... Mesaja git »
Oldukça güzel denk gelmiş hocam güle güle kullanin özelliklerine bayıldım, bende arada yoklarim amazonun stoğuna girerse falan diye.... Mesaja git »
Hocam merhaba o laptopun linkini alma sansim ve kac eurodan aldiginizi ogrenme sansim var mi acaba ? Klavyeye bakinca amazon.de'den alindigini anladim... Mesaja git »
Bulaşıkçılık nasıldır başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Valla sen bilirsin hangisi sana uyuyorsa, evine yakinsa falan orayi secmen daha uygun gibi. Dedigim gibi cok kotu meblaglar degil idare eder bir insan... Mesaja git »
Bulaşıkçılık nasıldır başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Berbat bir para degil, söyledigine gore max 7-8 saat calisacaksin. İs dunyasinda belkide en az sorumluluk sahibi olacagin is bulasikciliktir. Bence gi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.129