Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
s6pil
Gerçek Admehmet kaplan
Konumistanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
ayarlar kısmında cihazı şifrele diye br kısım var. Şarj %80 üzeri Vs olması gerekiyor gibi şeyler yazıyor. Bu özellik genel olarak ne işe yarıyor. Ay... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
uygulamalara ayrı ayrı şifre koyma olayı geldi mi nougat ile? kurdum nougat ama varsa öyle bisi bulamadım. bu arada nougat gördüğüm tek fark mavi ışık... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
mavi ekran filtresi hakkaten bi ise yarıyor mu? ekran sararıyor sadece gözün daha az yorulmasına etkisi olur mu sizce ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
mobilde forumdaki fotoları görme sorunu sizde de var mı?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Google Chrome ve stock tarayıca da şu an foruma atılan resimleri göremiyorum. sebebi ne olabilir acaba ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
yav madem bu uygulamaların son sürümü var neden samsung otomatik vermiyor ? şu apkmirror resmi bişey mi ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
güncelleme ile s6 ya elle tutulur ekstra bir özellik geldi mi ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
hala 6 kullanıyorum hız, kullanım kolaylığı vs konularda çok memnunum. nougat dahil hiç bir güncelleme yapmasam güvenlikte sıkıntı yaşarmıyım sizce? m... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Alınmaz. Şu an tr garantilisi 2000 kusur asla alınmaz bu fiyata. Baksana nougat sürümü ile performance mode s6 Lara gelmeyecek hadi always on özelliği... Mesaja git »
Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uzun süredir oynuyorum ama oyuna bi canlılık gelmesi lazım. Ne bileyim online karşılıklı oynama veya ittifak olayı vs ... yoksa sıkıyor bu süre sonra.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
5.934