Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
s6pil
Gerçek Admehmet kaplan
Konumistanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2200 e nereden alabiliyorsunuz IMEI kayıtlı mı ?... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
hepsiburadada satılan 5t lerde ekran koruyucu takılı geliyor mu ?... Mesaja git »
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
youtube inceleme videolarında falan baktım ama tam emin olamadım. telefonu pcye bağlayınca (samsung dex gibi) ekran tamamen kapanıyor mu? izlediğim vi... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
garanti olayı ve volte farkı var benim bildiğim . birde ithalatçı işlemci snapdragon, Samsung tr garantili olanın işlemci exynos... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
son güncellemeden sonra, internet bağlantısı olduğu halde alt kısımda ikide bir ağ hatası lütfen sonra tekrar deneyiniz uyarısı çıkıyor . Aynı sorunu ... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
arkadaşlar uygulamalar içinde çıkan reklamları engellemek için ne kullanıyorsunuz ? Samsung da disconnect pro kullanıyordum .... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Chrome daki reklamlar çıkmasın diye ne kullanıyorsunuz ? Samsung da disconnect pro vardı ? oneplusta ne kullanabilirim... Mesaja git »
peki vowifi ile Türkiye'den yurtdışı aranirsa normal paketimdeki dakikalardan mı düşüyor yoksa ekstra ücret keserler mı ?... Mesaja git »
Türkiye'den yurtdışını aramak için kullanayim dedim . Ancak ararken yurtdışını (şu ülkeyi ) arama tarifesi üzerinden ucretlendirileceksiniz diye uyar... Mesaja git »
Huawei Türkiye garantili 3400, ithalatçı garantili olan 2150 fiyat farkı çok fazla o yüzden acaba ithalatçı garantililerde sorun mu var diye merak ett... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047