Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
s6pil
Gerçek Admehmet kaplan
Konumistanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Google g board klavye Samsung'un kendi klavyesinden daha hızlı... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
cihaz boşta neden çok fazla pil harcar ? son kullandığım uygulamarı kapatmadığım için olabilir mi ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
fena değilmiş gboard klavye ama tabiiki samsung kendi klavyesi daha güzel umarım bi sonraki güncellemede klavyedeki silme sorununu hallederler... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
whatsapp ı kaldır tekrar kur düzeliyor. benim de aynı şekildi sıkıntılıydı. kaldırıp kurunca düzeldi.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cevapsız çağrı mesaj dan sonra mavi led olma olayını kaldırdılar mi yoksa sorun bi bende mi var. Az kaldı telefon un üstünde zıplamama :)... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cevapsız arama mesaj varken mavi olan led göstergesi calismaz oldu. beim telde mi sorun var acaba. aynı durumu yaşayan var mı. ayarı nerden açıyorum?... Mesaja git »
herhangi bir android telefonun üst segment telefonunu asla almayacam artık. işyerinden biri huawei p9 lite 2017 almış 1000 kusure az baktım üst düze... Mesaja git »
ayarlar kısmında cihazı şifrele diye br kısım var. Şarj %80 üzeri Vs olması gerekiyor gibi şeyler yazıyor. Bu özellik genel olarak ne işe yarıyor. Ay... Mesaja git »
uygulamalara ayrı ayrı şifre koyma olayı geldi mi nougat ile? kurdum nougat ama varsa öyle bisi bulamadım. bu arada nougat gördüğüm tek fark mavi ışık... Mesaja git »
mavi ekran filtresi hakkaten bi ise yarıyor mu? ekran sararıyor sadece gözün daha az yorulmasına etkisi olur mu sizce ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094