Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
s6pil
Gerçek Admehmet kaplan
Konumistanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
u11 ithalatçı garantili aldınız değil mi? fiyat ve satıcı hakkında bilgi verebilir misiniz?... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
https://youtu.be/DYQfeWz58iU 5t bazı güzel özellikleri . gerçekten olmuş 5t. umarım tr ye 2500 2600 gibi bir fiyatla gelir. videodaki özellikler on... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
arkadaşlar soru abes gelmese bişey sormak istiyorum . oneplus modellerinde Samsung marka telefonlarda olan bir uygulamayı küçültme özelliği var mı aca... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
2015 model j7 de sorun yok ama s6 klavyesi sorunlu. ben Google klavye kullanıyorum . donma olmuyor. s8 note8 klavyesinde de sorun oluyor mu acaba... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
telefonun bataryasını değiştirmeye çalışırken arka cam çatladi . serviste batarya ve arka cam değişimi için ne kadar ücret alıyorlar ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kilit ekranı ve güvenlik kismandan tekrar aktif etmeyi denedin mi ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
mobil veri otomatik yarı parlaklıktaki surenizi denedikten sonra paylaşabilir misiniz ?... Mesaja git »
telefonu kapak veya kılıfla kullanan var mı hala ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
yok önce ekranı uyandırman lazım... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
son pil kullanımım . garantisi bitti telefonun . Çin'den nohon marka batarya istedim . gelince değiştirmemi tavsiye eder misiniz? ( %95 4.5 g de k... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109