Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nil2014
Gerçek AdHasan Ateş
Doğum Tarihi18 Aralık 1982
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Sniper elite 3 Çift hak Usa psn Wolfenstein new order Çift hak Tr psn İki oyun toplam 35 lira mail ve gizli sorusu verilecek... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 sa. önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hala biten bir transfer yok, iki tane leş transfer yapar ve transferi bitirirler... Mesaja git »
Playstation 4 Oyunları ANKARA Takas Satış ve Takas Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Order 1886 The evil within( kutulu oyun yanında psn'den aldığım season pass'ı da vereceğim) Takasta öncelikli aradığım until down vb...... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Takaslık The last of us çift hak USA psn(ingilizce) Sniper elite 3 çift hak Wolfenstein new order çift hak takasta; metro redux, resident evil 4...... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Eminmisin dostum ben de aynı sürüm var, 14 günlük plus denemesiyle aldım, plus bitti oynamaya devam ediyorum... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İki hesapta USA PSN, takaslık Hesap 1 Sniper Elite 3 çift hak Hesap 2 Last of us(ingilizce) çift hak... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Takaslık Sniper Elite 3 USA psn Çift hak Metro redux çift hak ile takas olabilir ya da başka teklifler de değerlendirilir... Mesaja git »
Hemşirelikten Kebap Meslek Yok başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hemşire ol o zaman dostum, tutan mı var... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Gitsin dediğimiz oyuncuların tamamı takımda kalırken, kalsın üzerine takviye yapalım dediğimiz bütün oyuncular gidiyor, Dursun Özbek takımın üzerine k... Mesaja git »
Arkadaşları

Zwickau

forum_m

emozittin

Cngzhn20
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Keep calm and trust me, i'm the doctor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.148