Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nil2014
Gerçek AdHasan Ateş
Doğum Tarihi18 Aralık 1982
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Heavy Rain ve Wolfenstein new order ps3 konusunu başlattı (dün)
Kutulu kitapçıklı temiz iki adet ps3 oyunu[size=2][/size]... Mesaja git »
STSL 2016-2017 28. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 23 Nisan | 19.00 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu GS' den seneye umudumuzu keselim en iyisi, en azından sağlığımız bozulmaz... Mesaja git »
Playstation 4 Oyunları ANKARA Takas Satış ve Takas Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Takas değerlendirilir NBA2k15 Pes 2015 Pes 2016 Pes 2017... Mesaja git »
Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Vay be konu hala popülerliğini koruyormuş ilginç, alınacak birşey kalmadı diye düşünüyordum... Mesaja git »
DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Tr psn'de satılan driveclub plus edition tam oyun arkadaşlar indirimde 25 lira gibi bir fiyata satılmıştı... Mesaja git »
█ SATILIK - PS4 Slim 500 GB 1 Adet Kol başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
[center][b]Amazon.de 3 aralık 2016 faturalı yaklaşık 5 aylık tertemiz eksiksiz PS4 2. kol yok 1 adet kol var. TR garantisi hakkında bilgim yok fakat ... Mesaja git »
Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bu leş futbolcuların çoğunun sözleşmesi 2019 sonuna kadar devam ediyor diye biliyorum, o yüzden önümüzdeki sezonu da gözden çıkarmak lazım... Mesaja git »
Satılık PS4 (800tl) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
2 sene once amerikadan aldıgım ps4'ümü satıyorum piano black mat renge sahip aldıgım gunden beri hic bir sorun cıkarmadı garantisi bitti ayrıca yanınd... Mesaja git »
Sıfırdan farksız 2 kollu 4 oyunlu 850 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Ürünü hevesle 2015 kasım ayında aldım ama ilk konsolum olduğundan ısınamadım ve kullanmadım totalde 20kere ya açılmıştır ya açılmamıştır. 500gb dır. K... Mesaja git »
SATILIK AZ KULLANILMIŞ TERTEMİZ PS4+1 KOL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Çok az kullanılmış sıfırdan farksız. Sony Eurasia garantili eylüle kadar devam etmektedir. Kozmetik olarak kusursuz Controller kılıf ile kullanıldığı... Mesaja git »
Arkadaşları

Zwickau

forum_m

emozittin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Keep calm and trust me, i'm the doctor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.107