Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nil2014
Gerçek AdHasan Ateş
Doğum Tarihi18 Aralık 1982
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 22 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ufak Tefek Cinayetler - Star Tv başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Aşırı ütopik ,saçma bir bölümdü. Hele ki Merve'nin saniyeler içinde Oya'ya düşman fakülteden Oya'nin bir arkadaşını bulması, kadının Merve'nin tekli... Mesaja git »
MOCAN OTOGAZDA LPG TAKTIRANLAR (Ankara) başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Merhaba 2015 model Megane hb otomatik aracım var, buna uygun olarak ne önerirsiniz fiyat ne olur,... Mesaja git »
Sentetik DNA ve RNA Dünyaya duyruldu. Bu bir Devrimdir. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Milyonlarca yıllık bilgi birikim, üzerine 24 kişilik bir ekibin 10 yıllık çalışması, 40 milyon dolarlık harcama, üstelik bilinmeyen bir şeyi de değil,... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Cm'lik pozisyonları ölçen pierro olcememis yersen, pozisyon büyük ihtimalle ofsayt, bunu belirtseler polemik yapacak bir şey kalmıyor... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Nihayet birisi omuzdan çizmeyi akıl edebilmiş... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu arada Donk'a helal olsun. Adam paf takımla antrenmanlara çıktı, yılmadı şimdi vazgeçilmez oldu... Mesaja git »
Belhanda hiç bir boka yaramıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
O kadar gizli ki görmüyoruz adamı, o derece gizlenmis... Mesaja git »
Belhanda hiç bir boka yaramıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Yahu bir grup var ölümüne savunuyorlar adamı, ben bu çöpün paralı adamları olduğunu düşünüyorum. Ben tam 7 tane pas hatası saydım, biri de gitti gol o... Mesaja git »
Belhanda çöp oğlu çöp, benim saydığım 7 tane top kaybı var, birisi de gitti gol oldu. Birde maçtan çıkıyor bir atarlanmalar falan, Terim ilk onu çıkar... Mesaja git »
Çizgiye göre değerlendirirsek pozisyon 10 saniye ofsayt veya 10 saniye ofsayt değil... Mesaja git »
Arkadaşları

Zwickau

forum_m

emozittin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Keep calm and trust me, i'm the doctor
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105