Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Aysege
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kesinlikle almayin. Ortopedik, konforlu olmasini geciyorum benim dusunceme gore uzun sure giyilirse kesinlikle ayak ve basma seklinizi bozacagidir.... Mesaja git »
Ben bu duruma kendimce bir önlem gerçekleştirdim. Ne zaman saçma, alakasız, 1 sayfa geriye bakmak yerine pat diye soran biri oldu mu yapıştırıyorum te... Mesaja git »
Hayir aktarilmaz... Mesaja git »
samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 1099 tl. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Soundbarlar hakkindaki konuda yazmistim ancak burada konu gecmis ilave edeyim. Ms751 kullanicisiyim 2 aydir. Ayni zamanda 7501'i 10 aydir kullaniyorum... Mesaja git »
Ayni soyad alabilir, kart sahibi ile beraber seyahat ederse soyad olmasa da olur. Kesin bilgi.... Mesaja git »
Pırlanta Tektaş, Beştaş Yüzük, Kolye vs. Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Yanlış anlamayın ama neyi sıcak fırsat olarak paylaştınız anlayamadım. İndirimden önce neydi, şu anda ne oldu, bu fiyatı hak ediyor mu vs ? Daha ince... Mesaja git »
***SPIGEN.COM.TR tüm ürünlerde %50 indirim - Ücretsiz Kargo***** başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Su tipler azalarak bitse keske, gelmis dr.com ornegi veriyor saka gibi.... Mesaja git »
Boş verin siz, takılmayın böyle kişilere. Hayır 10 mesaj önce plastik dozaj kapağı almak için kovalayan gelmiş burada milletin 100-200 lirasını küçüms... Mesaja git »
6 kat puanı kullanırken karaktersizlik yapılmadı da 100 lira için yapılması mı gücünüze gitti? O zaman arada kalan 5 kat farkı bankaya iade edin, ben ... Mesaja git »
Decathlon Şişme Montlar (100 TL) - Turuncu Renk (80TL) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Siyahindan aldim bir adet, konu sahibine tesekkurler.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078