Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Aysege
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
12,99 € - Slovakya Bileti - Sıcak Fırsat başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Bağlantım yoktur denilmesi iyi olmuş mazallah Ryanair'ı sizin şirketiniz sanabilirdik bir anlık dalgınlıkla.... Mesaja git »
HARMAN KARDON AVR171S+HKTS16 aldım. Piyasaya göre çok uyguna geldi, kur ile beraber daha da artacaktır fiyatlar. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.... Mesaja git »
Ben de cok arastirdim, son kararda Hilton ile finale kaldi ve bu oteli sectim :) Konaklamis olanlar belki daha net bilgi verebilir.... Mesaja git »
Adam&Eve otelde konaklayan var mi daha oncesinde?... Mesaja git »
Az once beni de aradilar kusura bakmayin kampanya bitti kontenjan vs vs... Mesaja git »
Yazdiklariniz bir kismi beni de ilgilendiriyor her ne kadar dun yasananlarin sacmalik oldugunu onceden de soylesem de. Ve dun size yardimci oldugu... Mesaja git »
noterde yapıldığı takdirde ben de size katılıyorum. dün yaşanan rezaleti savunmanın bence hiç bir mazereti olamaz.... Mesaja git »
Kişisel olarak algılamayın ama bence kura ve çekiliş yolu ile seçim yapmak hem çok riskli hem de hiç adil değil. Seneye sizin dediğiniz gibi yapsalar... Mesaja git »
Arama bekleyenler icin kontrol ettim, geri donus olunca 4dkda bitirmisiz isi. Hadi diyelim baska birisi 6 dkda yapsin, hadi ortalamayi da 10dk yapalim... Mesaja git »
Tekrar kontrol ettim yanlis yonlendirmeyeyim diye, 09:33’te aramisim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141