Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Aysege
Gerçek Ad 
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox 360 345tl BURSA (Bim) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam tam olarak nerede bu Bim, tarif edebilir misin?... Mesaja git »
SATILIK PARFÜMLERİM---TOM FORD,GUERLAIN,DOLCE GABBANA başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Güncel mi ?... Mesaja git »
AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Orijinalden alıntı: kilecerme Orijinalden alıntı: Aysege Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul Orijinalden alıntı: Aysege Mer... Mesaja git »
AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul Orijinalden alıntı: Aysege Merhaba, Elimde bir iphone 4 var. Sahibi yapamadigi icin bana verdi... Mesaja git »
IPhone - ' SIK SORULAN SORULAR ' Çözümler .Sürekli güncellenir. başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Merhaba, Elimde bir iphone 4 var. Sahibi yapamadigi icin bana verdi, biraz ugrastim ama bende tam olarak anlamadim. Itunes'tan kurulum yapti... Mesaja git »
Merhaba, Elimde bir iphone 4 var. Sahibi yapamadigi icin bana verdi, biraz ugrastim ama bende tam olarak anlamadim. Itunes'tan kurulum yapti... Mesaja git »
: 337. DÖNEM (Aralık-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Beyler bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim. Aralık döneminde kısa dönem yapmak istiyorum. Telefonla şubeyi aradığımda başvuruların bittiğini... Mesaja git »
: Fujifilm FinePix S5700-S5800 Kullananlar Derneği !!! (65 ÜYE) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bugün Gittigidiyor'da S5700 vardı.Baktım 197,5 TL'ye kapamış galiba.Ayrıca 250'ye satanlarda var çokça..300 TL'ye satan yok gibi birşey. Peki bu ada... Mesaja git »
: Fujifilm FinePix S5700-S5800 Kullananlar Derneği !!! (65 ÜYE) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaşlar benim sorumu cevaplayacak biri yok mu ?... Mesaja git »
Arkadaşlar bir sorum olacak, Bir iki güne kadar ikinci el S5700 alacağım.Birkaç şey sormak istiyorum. Mesela filtre takmak için öncelikle adaptör ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109