Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
darcious
Gerçek AdErkan Öztürk
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Logitech G300s Kablolu Oyuncu Mouse 79 TL başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Fiyat uygun ... İzmirden bayraklı veya bornovadan elden almak isteyen olursa ,temiz kullanılmış kenarda öyle duran sorunsuz g300s i 40 tl ye elden ver... Mesaja git »
BİM LG Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 79,50 TL başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
İyi günler arkadaşlar .. İzmir Bornova , Bayraklı çevresinde olup ,üründen memnun olmayan biri varsa ,aldığı fiyattan alabilirim.pm bekliyorum..... Mesaja git »
Asus M5A97 Evo R.2.0 + zalman z11 plus kasa konusunu başlattı (bir ay önce)
İyi günler Arkadaşlar.. Asus M5A97 evo r2.0 anakart ile birlikte zalman z11 plus kasamı satmaya karar verdim..(anakart 200 + kasa 100) + 120 tl ye de... Mesaja git »
Logitech G300s konusunu başlattı (bir ay önce)
Logitech g300s model mouse 'um satılıktır..Kutu ve fatura yoktur , temiz kullanılmıştır , sorunsuzdur.Fiyat 50 tl 'dir ..izmir içi elden teslimat terc... Mesaja git »
İntel 2500k + xigmatek işlemci fanı konusunu başlattı (bir ay önce)
İyi günler ,Arkadaşlar..Bir arkadaşıma ait İntel 2500k işlemci + xigmatek işlemci soğutucu = 300 tl'ye satılıktır..Garanti ve kutu bulunmamaktadır..K... Mesaja git »
Fx 8300 + Asus M5a97 evo r2.0 uygun fiyat konusunu başlattı (2 ay önce)
İyi günler arkadaşlar..Elimde yedekte tuttuğum 2 donanım parçasını satmaya karar verdim.. Asus M5A97 evo r2.0 anakart (full kutu + arka ayna bulunmakt... Mesaja git »
Asus 23" VS239HV ips led monitor konusunu başlattı (2 ay önce)
İyi günler arkadaşlar..Asus marka 23" ips led monitorum satılıkdır..Eger garanti için 3 yıl gecerliyse daha 5,6 ay daha garantisi vardır..Faturasına b... Mesaja git »
Fx 8300 + Asus M5a97 evo r2.0 uygun fiyat başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İşlemci soğutucu tırnaklarını bulamadığım için anakart + işlemci + hyper 212 evo ( 0 , kapalı kutu ) üçlü olarak 720 tl 'dir arkadaşlar, yetişen alır... Mesaja git »
Vatan Bilgisayar 28 Şubat kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bana bi tane %18 indirimli ürün gösterebilecek olan var mı ? Ekran kartını sepete atıyorum bakıyorum alakası yok %18 indirimle..Şubeye özelmidir nedir... Mesaja git »
Fx 8300 + Asus M5a97 evo r2.0 uygun fiyat başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beyler , Bayanlar iki ürün birden toplam ,düz 600 tl olmustur..(Anakartın işlemci sogutucu tırnaklarını bulamadım..Kule tipi işlemci sogutucu kullana... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094