Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
darcious
Gerçek AdErkan Öztürk
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Msi Hd6850 Cyclone pe/oc 1 gb 256 bit ekran kartı konusunu başlattı (9 gün önce)
İyi günler ..msi hd 6850 1 gb 256 bit lik ekran kartım satılıktır(kutusu mevcuttur , garantisi dolmuştur )..Ekran kartının her hangi bir sorunu yoktur... Mesaja git »
Filme geçenlerde gittim..Cinsellikle ilgili çok bir şey görmedim , zate olsada filmin imdb puanı yükselmez..Kaldı ki bu sene izlediğim en kötü film..N... Mesaja git »
İyi günler Arkadaşlar Yeni aldığım anakartla gelen kapalı kutu SteelSeries Siberia V2 Full-Size Gaming Headset Kırmızı kulaklığı satmak istiyorum Ürün... Mesaja git »
3 Adet , Sıfır , Kapalı kutu rx 570 4 gb konusunu başlattı (3 ay önce)
İyi günler Gençlik..Yeni aldığım ekran kartlarını iş yoğunluğumdan dolayı satmaya karar verdim.Malum piyasada ki kart krizi nerdeyse bitmiş durumda.. ... Mesaja git »
3 Adet , Sıfır , Kapalı kutu rx 570 4 gb başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bugün itibariyle 4650 tl ye düşürülmüştür.... Mesaja git »
Sıfır ..SteelSeries Siberia V2 Full-Size Gaming Headset Kırmızı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fiyat düz 200 tl olmuştur ..... Mesaja git »
Sıfır Hyper 212 evo , kutusunda.. konusunu başlattı (3 ay önce)
İyi günler.. Daha önceden sistemime takmak için aldığım Hyper 212 evo işlemci soğutucumu satmaya karar verdim..Kapalı kutu , kullanılmamıştır.. Ne yaz... Mesaja git »
3 Adet , Sıfır , Kapalı kutu rx 570 4 gb başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Pazartesiye kadar 4750 tl yapılmıştır :-)... Mesaja git »
Sıfır ..SteelSeries Siberia V2 Full-Size Gaming Headset Kırmızı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fotodaki ürünün aynısıdır..... Mesaja git »
İyi günler ..Arkadaşıma ait Casper c500 model i3 6100 u işlemcili , 500 gb hdd , 4 gb ram , 2 gb gt 940m ekran kartlı notebooku satmaya karar verdik.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250