Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RevoLand
Gerçek AdMert Ercan
Doğum Tarihi8 Aralık 1995
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 35 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sorma hocam, geçen gece saat 2 den sonra modemi resetlediğimde hızım düzeldi güncellemelerden başka yapacak bir şey bulamadım, indirmek istediğim oyu... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam bu konudaki ve ISS forumlarındaki müşteri hizmetleri ve BTK açıklamasından alıntılar üzerine anlamsız çıkarımlarda bulunan insanları gördükçe g... Mesaja git »
Türknet Fiber Sorgulama Açıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Santral olsa gerek çünkü yakınımda santral binası var ve çevredeki saha dolapları eski tip telefon dolapları.... Mesaja git »
Türknet Fiber Sorgulama Açıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
4 ay sonra taahhütüm bitiyor, değer mi acaba? ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Maalesef 2 saat kadar önce hızım normale döndü ancak bu süre zarfı içerisinde güncelleştirmelerimi vs yapma fırsatı buldum ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Afedersin hocam unutmuşum, İstanbul Zeytinburnu ancak hızım hâlâ yüksek ve bu aslında kötü bir şey ve sistemin tam olarak oturtulmadığını gösterir? ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam en geç 1 Mayıs'da başlamış olmak zorunda, forumdaki diğer arkadaşlardan bildiğim kadarıyla rastgele insanlarda deneme yapıyorlardı belki bu gec... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
AKN'yi geçmiş durumdayım, yaklaşık 1 haftadır 3mbit ile sürünüyordum her gece de 2'den sonra denemek için modemi resetliyorum, bu gece resetlediğimde ... Mesaja git »
iç tesisatı yenilemem fayda sağlar mı? (VE ZAFER !!!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Herkese merhaba, 16 mbps'ye kadar ADSL2+ tarifesi kullanıyorum. Son zamanlarda internette kesilmeler oldu. Kendi kendine geliyordu daha sonra. Tü... Mesaja git »
iç tesisatı yenilemem fayda sağlar mı? (VE ZAFER !!!) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
İlginiz için teşekkür ederim hocam, umarım hattınızda gözle görülür bir fark olur ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.142