Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
myd
Gerçek Adm.yavuz DOĞAN
Doğum Tarihi24 Mart 1988
MeslekBilişim Uzmanı
İlgi AlanlarıBilgisayar Donanım / oyun
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 178
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: Cevap: Cevap: 2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Oradan oldugu da kesin degil bence masrafa degmez, azcik gec calissin arkamizdan kovalayan mi var :) Not: simdi araştırdım internetten ve aynen dedi... Mesaja git »
Cevap: 2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bende de 2013 ekon olmayan ancak yine honda bayisinde brc takilan premium araç var şuan 90 bin km de. Kıştan bu yana motor sogukken benim de marş geç ... Mesaja git »
Evet yanlışlıkla bir kere iptal etmiştim sanırım bu yüzden :/ Daha doğrusu, siparişi oluştururken ödeme kısmı geldiğinde birşey daha eklemek istedim v... Mesaja git »
Merhaba. Aşağıdaki ürünü almak istiyorum ama kuponun günü dolmuş diyor. Bende mi var sorun yoksa gerçekten doldu mu ürünün kuponu Xiaomi Mijia Sensör... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba. Linkteki ip kamerayi alacagim bebek takibi icin ama eski konularda bazılarında baglanma sorunu falan olmuş. Alırsam sorun yasar mi... Mesaja git »
E-BEBEK İNDİRİM KODU başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kupondan yararlandım. 1600 TL olan bebek arabası yaklaşık 1140 TL civarına geldi İletişime geçer geçmez alışverişimizi yaptık. Bugün bebek arabası el... Mesaja git »
&& Bebek arabası tercihi && başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Benim de aklimda chicco varken gittim casual cadillac air aldım normalde 1600 tl den aşağı bulunmayan bu araba bir fırsat bana 1120 tl ye geldi. Ben ... Mesaja git »
&& Bebek arabası tercihi && başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar bebek arabası araştırıyorum daha vaktim var, internette geziyorum ve bir iki ay önce 600-700 tl ye satılan bebek arabaları şuan 1200 tl. Ne... Mesaja git »
15 bin e araç ne alabilirim ne tavsiye edersiniz başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
NİSSAN MAXİMA QX 2.0 V6 Ucuza kalite :) temizini bulursan bir daha satmak istemezsin. Motorun sesi de bir harika... Mesaja git »
***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYELERİ - 2018*** ... başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

HİPER

mehmet328

jnrgndz_798

AnseLmo82

kelimeyounu

HealthyEra
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Canavarus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133