Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bunicktamyirmidörtharfli
Gerçek Aduğur
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
dedi koyu AKP li arkadaş ama altına not düşmemiş bu mesaj Audi'den atılmıştır diye... Mesaja git »
Bataraya %101 göstermesi ilginç bu tür programlar zaten güvenilir değil ve tam sonuç asla vermez.inşallah 7.1.1 de gelirde telefonun android 7 den ka... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Telefon 10 aylık hocam bataryadaki kayıp %3 olarak gözüküyor ne kadar sağlıklı bir sonuç bilmiyorum...... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende yükledim ama göstermiyor sanırım tam şarj yapmam gerekiyor bakalım benim telde ne kadar pil ölmüş :)... Mesaja git »
EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Geçen gün nette bir konu gördüm kadınlar kulübüne yazmış birisi boşanma ile ilgili kadın boşanalı 6 ay olmuş hayatına birisinin girmesini istiyormuş k... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Taiwan romu işte hocam :) yabancı sitelerde var hocam nasıl yükleyeceğinizi falan anlatıyorlar oradan yapabilirsiniz... Mesaja git »
EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Benim 60-70 bin TL param olsa gidip düğün yapmam asla hatta evlenmem bile :) bu zamanda evleneceksen nikahtan getireceksin düğün boşa masraf o parayl... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Buyur hocam :)... Mesaja git »
Başbakan Binali Yıldırım'ın 'Türkçe' ile imtihanı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Koskaca başbakan daha yazı yazmayı bilmiyor ya ne diyelim bu adam üniversiteyi nasıl bitirmiş hayret ediyorum benim ilk okul 3 e giden yeğenim daha gü... Mesaja git »
EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
ne yaptınız hocam çalıştı mı program ? çalışıyorsa upload yaparsanız sevinirim buradaki arkadaşlarda faydalanmış olur... Mesaja git »
Arkadaşları

mobilephone

flat_kil

gktgknk

MUZAFFER ayten

mucahitcin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

hTc one A9 SpaceGrey
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.141