Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kimyager06
Bir Önceki Kullanıcı Adıbunicktamyirmidörtharfli
Gerçek Aduğur
Doğum Tarihi10 Şubat 1983
MeslekKimyager
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yurt dışı 3-32 gb modelini kullanıyorum 6 aydır konuşma sesle ilgili hiç bir sorunla karşılaşmadım...Sorun donanımsal olabilir mi ?... Mesaja git »
Güncelleme bizde gözükmüyor kararlı rom mu kullanıyorsunuz yoksa Beta rom mu?... Mesaja git »
Ekran ayarlarından soğuk yapın ekran ayarını full parlaklıkta ekran renkleri gayet iyi oluyor ben Ekran parlaklığını yarıya alarak kullanıyorum... bir... Mesaja git »
EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
35 yaşındayım hiç evlenmedim ailemle birlikte yaşıyorum Annem biraz bana düşkündür evlenmemi istiyor ama baskı asla yapmaz...evlensen de evlenmesen de... Mesaja git »
Hocam koruyucuyu aldığın yere taktırırsan sorun olmaz hatalı taksalar bile ücretsiz çıkartıp yenisini takıyorlar...... Mesaja git »
5 ay önce cihazı ilk aldığımda nano glass ekran koruyucu taktırmıştım 20 tl ye hala üzerinde o koruyucu var ekranda belli bile olmuyor koruyucu olduğ... Mesaja git »
Parmak izi okuyucusuna ulaşmak çok kolay hocam sıkıntı olmuyor öyle aman aman bir kalınlıkta yaratmıyor kılıf yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum memnunu... Mesaja git »
Beko varsa beko deneyin birisi mutlaka olur hocam...... Mesaja git »
Uzaktan kumanda özelliği ile TV uydu alıcısı gibi cihazları çok kolay kumanda ile kullanabilirsiniz ben evde 2 TV ve bir uydu alıcısını kumanda ile ço... Mesaja git »
İkinci linkteki kılıfı kullanıyorum çok memnunum hocam tavsiye ederim...... Mesaja git »
Arkadaşları

mobilephone

flat_kil

gktgknk

MUZAFFER ayten

mucahitcin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...!
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.258