Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kimyager06
Bir Önceki Kullanıcı Adıbunicktamyirmidörtharfli
Gerçek Aduğur
MeslekKimyager
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
%60 olunca yeşile dönüyor renk %100 olunca sönüyor hocam bende de aynı durum :)... Mesaja git »
Evet hocam paket Sarı renkli linkini verdiğim ürünün aynısı kesinlikle Nanoyu tavsiye ederim...... Mesaja git »
hocam yanlarda falan hava boşluğu kalmadı dediğim gibi telefon ön yüzeyi beyaz olduğu için belli bile olmuyor....yerleri kızılayda sakarya caddesinde ... Mesaja git »
Burada paylaşmıştım hocam...... Mesaja git »
Hocam 4-5 sayfa geride paylaşmıştım resimleri...Ekran koruyucu ejranda belli olmuyor zaten birde ön yüzey beyaz ise hiç belli olmuyor...Kılıfı da 15 t... Mesaja git »
Arkadaşlar accuabattery uygulamasını kullanan var mı? Bende pil sağlığını göstermiyor hangi uygulama ne kadar sürede ne kadar pil yemiş hiç bir değeri... Mesaja git »
Benim telefonun ön yüzeyi beyaz olduğu için toz vs belli olmuyor yanlarda kalkma vs yok hatta belli bile olmuyor Ekran koruyucu olduğu ön yüzeyi siyah... Mesaja git »
Ben buradan aldım hocam çok memnunum...... Mesaja git »
Arkadaşlar accuabattery uygulamasını kullanıyorum bu uygulama ile bataryadaki kaybı görebiliyoruz yalnız bende olmuyor görünmüyor kullanan varsa bilgi... Mesaja git »
hocam nano glass ekran koruyucu ekranı tam kaplıyor yanlarda da çok çok küçük bir açıklık kalıyor...Tavsiye ederim nano ekran koruyucu alın 20-25 tl g... Mesaja git »
Arkadaşları

mobilephone

flat_kil

gktgknk

MUZAFFER ayten

mucahitcin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Tanrı Türk'ü Korusun

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.119