Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kimyager06
Gerçek Aduğur
Doğum Tarihi10 Şubat 1983
MeslekKimyager
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
$=4,59 - €=5,37 - £=6,12 | (4 Haziran) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Satacak kurum kalmadı yol köprü kıraathane ile 5 yıl daha geçer işsizlik artacak ekonomik kriz iyice ayyuka çıkacak.... Benim tek korkum iç savaş çıkm... Mesaja git »
$=4,59 - €=5,37 - £=6,12 | (4 Haziran) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Erdoğan kazandığı an dolar 5 TL'ye gider... Ekonomi sanayii iyice bitecek dolar seneye 6 TL yi görebilir...... Mesaja git »
Mi Max 2 ye Oreo güncellemesi gelecek bizim telefona gelmeyecek olması çok tuhaf mi Max 2 ile bizim telefon ekran boyutu ve bataryası hariç herşeyi il... Mesaja git »
Mi Max 2 ye Oreo güncellemesi geke... Mesaja git »
Anladım hocam benim telefonda yok Allah'a şükür sizi rahatsız etmiyorsa dert etmeyin kullanın gitsin...... Mesaja git »
Hocam benim ekranda sararma falan yok telefonu aktif olarak yoğun kullanıyorum günlük sararma olmadı... Varsa bir foto atın bakalım nasıl bir sarılık ... Mesaja git »
Ekran tianma mı hocam benim telefonun ekranı boe 1 yıldır kullanıyorum ekranda sararma falan yok belki ekran farkından dolayı olabilir...... Mesaja git »
Aynen dün 12,5 saat ekran süresi gördüm uzun bir aradan sonra üstelik 1 gün 8 saat bekleme süresi ile :)... Mesaja git »
EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu devirde bekar kalmak değil de evli kalmak bence sakıncalı her bakımdan :)... Mesaja git »
EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Evliliği sex olarak görüyorsanız sizin yaklaşımınız normal ama ben evliliği sex olarak görmüyorum... Kusura bakmayın ama sex için de evlenilmez... Anl... Mesaja git »
Arkadaşları

mobilephone

flat_kil

gktgknk

MUZAFFER ayten

mucahitcin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...!

Xiaomi Redmi Note 4X
\\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.092