Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MiraiPinhan
Gerçek AdMirai Pinhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yaza Kadar Kilo Veriyoruz (Sizlerde Katılabilirsiniz) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Beni 98den başlatıp 80e ok çekebilirsiniz... Mesaja git »
Yaza Kadar Kilo Veriyoruz (Sizlerde Katılabilirsiniz) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için, zumba çok başarılı, kendini kaptırınca insan 20 dakika rahat götürüyor çok zorlamaya kalkmadan. Mesajın en baş... Mesaja git »
S4 Mini, Brick, Odin, problemlerim... konusunu başlattı (21 gün önce)
Telefon arkadaşıma ait, güncelleme yaparken kapanmış ve tekrar açılış ekranı loopa sarmış durumda, internetten ne kadar araştırdıysam hepsini denedim,... Mesaja git »
Yaza Kadar Kilo Veriyoruz (Sizlerde Katılabilirsiniz) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
1 aylik spor ve üzerine 1 haftalık dinlene sonunda kendime Gönül rahatlığıyla zayıflatacağımı inandırdım kemerden 2 delik kazancım var, Ancak; ... Mesaja git »
Yaza Kadar Kilo Veriyoruz (Sizlerde Katılabilirsiniz) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
[center] Aranıza beni de katın, 27.03.2017de başladım, başladığımda 98 kiloydum, bugün 85 kiloyum, boyum 175 (edit; 17.03te başladım 27 yazmışım te... Mesaja git »
Uzun süredir Superonline kullanicisiyim, yine taahhüt süresi bittiği için aradım, yenilerken tv+ olsun, tablet olsun, 35gb olsun bahsettiler, 60 liray... Mesaja git »
WoD oynamaya devam edenler, -draenorda oynayanlar bakabilir mi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Öyle görünüyor, bir süre takılayım, achiv run yapayım, paketi aldığımda aranıza katılırım artık tşkler cevap için.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, arkadaşım yok diye private serverda başlayayım diye konu açmıştım, kural dışıymış silinmiş, ben de orjinale devam edeyim dedim, ... Mesaja git »
Bakaya GBT de çıkıyor mu? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bakaya GBT'de çıkmaz, kaçaklar çıkar yalnızca, bakayanın cezası olduğu için ödersin sonraki dağıtımda gidersin, kaçaklık durumunda ise seni buldukları... Mesaja git »
inanmadılar bana başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
13 Kasım 2013'te vefat etti, konusu açıldı.... bir konu vardı "hayatın anlamını buldum", orada saçma sapan bi troll yine yazmıştı ergen ağzıyla bi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Yıkıldı yolunu bekleyen şehir, artık gelsende bir gelmesende...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.140