Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MiraiPinhan
Gerçek AdMirai Pinhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iPhone X: Bir devrimin adı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yine yüzlerce insan birbiri ile karşıt görüşlerini bildirmiş, birbirlerinin canını sıkmış, birbirlerini hiç tanımadıkları halde bir marka yüzünden kı... Mesaja git »
Neden BAYAN esporcu yok başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Neden iş yerinde kaleme bayan personel alınmıyor, amirlerimiz neden istemiyor sorusuna cevap ile aynı... Ayda bir, bir hafta boyunca heyheyleri üstler... Mesaja git »
RİOT BENİ PREMİUM OYUNCU YAPMİS OLABİLİR Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
<Bu mesajı sadece DH Premium üyeleri görebilir.>... Mesaja git »
7.18 Yama Notları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yahu offical siteye girmesini biz de biliyoruz ama giremiyoruz işte, iş yeri oraya izin vermiyor, ben de buraya yazdınız diye sevindim...... Mesaja git »
LOL oynarken fare imlecim kayboluyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oyuna girmeden önce çalışan programlarına bir bak, bende de aynı problem oldu, bir süre baktım, çalışan bir trojen, adv programı gibi bir şey vardı, o... Mesaja git »
Ankara Çıkma Oto Parçacıların Fırsatçılığı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yıl 2006-2007, Sanayide işe başladım, hem okuyorum, hem çalışıyorum (bölümümle çalıştığım işin tabiki alakası yok... ekmek parası)... işe başlamadan ö... Mesaja git »
BES Otomatik Katılım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeni bir konu açmak yerine, bu konu altında sorumu sorabilirim diye düşündüm; Adalet Bakanlığına bağlı bir memur olarak, Vakıfbank aracılığı ile oto... Mesaja git »
Yaza Kadar Kilo Veriyoruz (Sizlerde Katılabilirsiniz) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Beni 98den başlatıp 80e ok çekebilirsiniz... Mesaja git »
Yaza Kadar Kilo Veriyoruz (Sizlerde Katılabilirsiniz) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için, zumba çok başarılı, kendini kaptırınca insan 20 dakika rahat götürüyor çok zorlamaya kalkmadan. Mesajın en baş... Mesaja git »
S4 Mini, Brick, Odin, problemlerim... konusunu başlattı (6 ay önce)
Telefon arkadaşıma ait, güncelleme yaparken kapanmış ve tekrar açılış ekranı loopa sarmış durumda, internetten ne kadar araştırdıysam hepsini denedim,... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Yıkıldı yolunu bekleyen şehir, artık gelsende bir gelmesende...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.168