Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sozman1
Gerçek AdAyhan Özkan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hangi sistem acil yardım lütfen konusunu başlattı (2 ay önce)
Yazılım + oyun için sizce hangi sistem daha iyidir arkadaşlar daha iyisini bu fiyatlara toplayabilir miyiz?... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Telefonumda ölü piksel oluştu beyaz ve beyazın tonlarında belli oluyor servise göndersem 4 adetten fazlaysa değişim yapıyorlar mı?... Mesaja git »
Hipernet Upload başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benimde 35 mbps ilk gectigiminden beri arayüzde 3 mbps ama 2.20 falan çıkıyor tam olarak ayarlamaları yapmadiklari için diyorlardı forumda... Mesaja git »
Şuan ben tam hız alıyorum saat 10:03?... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Beyler şu cgn olayından kurtulma yöntemi yok mu statik ip almadan?... Mesaja git »
3 Yıl Sonra Altyapı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
35 Mbps Türk Telekom kullanıyorum vdsl2 olarak lol 55 ping sabit bina içi kablolar +15 yıllık telefon kablosu hat 100 mbps destekliyor... Mesaja git »
02:00 ile 08:00 arasında yapılan kullanımlar AKN’ye dahil edilmeyecektir. Aynı zamanda AKN’nin %100 aşması durumunda bu saatler arasında hız düşümünde... Mesaja git »
Türk Telekom 02:00-08:00 arası Akksiz hıza dönme olayını başlattı hayırlı olsun... Mesaja git »
tıp okuyorum sorularınız varsa cevaplayabilirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
2.dönem tıp öğrencisiyim özellikle tıp isteyen arkadaşların soruları varsa yardımcı olabilirim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.102