Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ninjakusi
Gerçek Ader han
Doğum Tarihi23 Kasım 1993
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Denemedim hocam. Zararlı olmaz mı... Mesaja git »
Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
şarjı su gibi gidiyor ... Mesaja git »
Lenovo G510 Notebook Kullanıcılar Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
sanki çalışıyor gibi :) tşk ederim hocam her şey için.... Mesaja git »
Lenovo G510 Notebook Kullanıcılar Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
lenovonun sitesindeki sürücüyü kurdum. çok eski sürücü sorun olur mu ?... Mesaja git »
hocam lenovonun sitesindeki sürücüyü indirip kurdum ama güncel sürücüyü kurduğumda yine donuyor :)... Mesaja git »
Lenovo G510 Notebook Kullanıcılar Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yine donuyor hocam :(... Mesaja git »
Lenovo G510 Notebook Kullanıcılar Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
hocam eski sürümünü kurarken hemen hemen aynı macerayı yaşamışız gece 3lere kadar uğraştım ama boş. hocam peki sıfırlama yaptığımızda bilgi... Mesaja git »
hocam ciddi misin. inşallah donmaz yine. eve gidip deneyecem eğer olursa öperim sizi. direk indirip kuracam. kaldırılacak bir şey... Mesaja git »
Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
merhaba bugün vestel v3 5070 olan cihazı aldım. 21 ay garantisi var daha. 470 liraya aldım. iyi mi sizce. üzer mi bu telefon beni ?... Mesaja git »
windows 10 yüklü hocam bende de durum aynı. ama aygıt yöneticisinde görünüyor. arkadaşlar yok mu çözümü. çok araştırdım ama bulamadım. [simage]https:... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
★★★iPhone 5S 16 GB Uzay Grisi★★★
Sistem ve Tercihleri
Clash of Clans
Clash of Clans

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125