Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ninjakusi
Gerçek Ader han
Doğum Tarihi23 Kasım 1993
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo G510 Notebook Kullanıcılar Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hadii yaa. Geçmiş olsun. Yok hiçbir ışık tepki yok hocam susmuş resmen :(... Mesaja git »
Konu kapansın konusunu başlattı (23 gün önce)
...]... Mesaja git »
Lenovo G510 Notebook Kullanıcılar Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam mrb. Bilgisayarım açıkken şarjı yüzde 90 falandı fişe takayım dedim. Takar takmaz bilgisayar kapandı ve hiçbir şekilde tepki vermiyor. :(... Mesaja git »
AliExpress ★ +400 Ürün tavsiyesi ★ REHBER başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
powerbank alacam ince kibar cebe sığacak. en az 5000 mah olması lazım. var mı öneriniz ?... Mesaja git »
Lenovo G510 Notebook Kullanıcılar Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
anladım tşk ederim hocam denemekte fayda var... Mesaja git »
Lenovo G510 Notebook Kullanıcılar Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam gta 5 kaldırır mı ya da call of duty son oyunları :)... Mesaja git »
benim ekran kartım şimdi hangisi kafam karıştı... Mesaja git »
evet r5 m230. acaba ekran kartımı mı değişmişler. 6 ram. 1 tb hdd her neyse yine de pc canavar gibi maşallah :)... Mesaja git »
yok mu bir yiğit :D hocam sizin imzanızdaki özellikler benimkiyle uyuşmuyor mesela ekran kartını mı değiştiniz... Mesaja git »
korkuyorum hocam. çünkü donduktan sonra çok uğraştırıyor ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
★★★iPhone 5S 16 GB Uzay Grisi★★★
Sistem ve Tercihleri
Clash of Clans
Clash of Clans

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.117