Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Turkay03
Gerçek AdMehmet Turkay
Doğum Tarihi5 Ocak 1980
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SALLA KAZAN: Turkcell Hesabım İle Sürpriz Hediyeler başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Beni Turkcell kazıkladı sanırım, sizece? Geçen haftanın salla kazanını son gün olan perşembe yaptım, paycell 50 tl verdi umursamadım, denerim sonra d... Mesaja git »
SALLA KAZAN: Turkcell Hesabım İle Sürpriz Hediyeler başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Uygulamayı indirdim, kullanımı çok kötü ama sanalkart oluşturup gelen 50 tl ile internet alabilirsiniz, haftalık 1 gb 12 tl, yani aslında 4gb internet... Mesaja git »
4K'lı grup arıyorum, eksik varsa talibim.... Mesaja git »
Starbucks 15 yıldız kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Mobil uygulama çöktü, yıldız veremiyoruz dediler. Zaten herkese değil, bardak altına bakın varsa vardır mantığı varmış... Mesaja git »
Sağolasın. Hocam, bir sorunumuz var, benim tavsiyem ile iş yerinden bir arkadaş ilk siparişini yaptı ama teslimat adresini sonra güncellerim diye unu... Mesaja git »
*İndirim kodu: DHGB001 *İndirim yüzdesi: %12 *Not: Bu kod sadece ( )'da yer alan TR-CN deposundaki tüm ürünler için kullanılabilmektedir. İndirim ... Mesaja git »
Bluetooth kulaklıklarda indirim beklerken mevcut indirimler de bitmiş [>:]... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi6-64gb-6gb-rom-snapdragon-835-islemci-P196819717 özel ürün bu... Mesaja git »
n11 Altlimitsiz 777/333 Alınık konusunu başlattı (bir yıl önce)
n11 Altlimitsiz 777/333 Alınık, satmak isteyen varsa bekliyorum...Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
ürün sayfasında 22 tl lik ürünü sepette 42 tl görüyorum, alamıyoruz... Mesaja git »
Arkadaşları

teknoturk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.187