Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tiegro
Gerçek AdBerker Saygın
Doğum Tarihi11 Mayıs ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 30 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Acil yardım edebilir misiniz arkadaşlar, Win8.1 ISO yazma. başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
hocam Nero Burning ROM gibi bir programla denediniz mi?... Mesaja git »
İşlemci değişimi sonrası bilgisayar açılmıyor , Windows 10 başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Hocam format attınız mı atmadıysanız bi atın derim hem temiz kurulum olur hemde eski işlemcinin sürücüleri çakışmamış olur.... Mesaja git »
SORUNU ÇÖZENE STEAM 6 TL ÖDÜL VAR başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
pm atıldı... Mesaja git »
özellikle bu forumda baya komik oluyor... Mesaja git »
SATILIK | ASUS DSL-N10E - 40TL konusunu başlattı (2 ay önce)
Elimde bulunan ASUS DSL-N10E kusursuz şekilde çalışan modemimi kullanmadığım için satışa koydum maksat birinin işi görülsün cihaz full kutulu içeriği ... Mesaja git »
alınık SADECE Asus dsl 12/14/16/17 serisi modemler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
PM atıldı... Mesaja git »
SATILDI | MSI R9 290 GAMING GDDR5 4GB 512Bit konusunu başlattı (2 ay önce)
Marka: MSI Model: R9 290 Özellikleri: GDDR5 4GB 512Bit Detay: https://www.msi.com/Graphics-card/R9-290-GAMING-4G.html#hero-overvi... Mesaja git »
Acil satılık Dak Freezer X120 4 Bakırlı Soğutucu - 110 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ürün sıfır bile olsa ilk baktığım sitede ki oda sıfır satıyor aynı paraysa acil fiyatı güncellemenizi tavsiye ederim özellikle bu forumda bu fiyatlara... Mesaja git »
ASUS STRIX 1080 8/OC - SIFIR - 2800 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pm atıldı... Mesaja git »
ALINIK - GTX 1070/1080 konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi oyun oynamak in yurtiçi yurtdışı farketmeksizin 1070/1080 ekran kartı aramaktayım bildiğiniz gibi istediğim ekran ka... Mesaja git »
Arkadaşları

By_e

berdush42

Logn

Saint Squirrel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI | MSI R9 290 GAMING GDDR5 4GB 512Bit
Alıcı: bulgar84
Tarih: 3 Temmuz 2017; 20:17:59
Yorum
alısverişi elden yaptım , sattıgı malın arkasında duran ilgili bir arkadas. sorunsuz alısveriş için tşk ediyorum
Genel Puan

Ürün: Satılık - Sapphire 7870xt tahiti LE GPU
Alıcı: Logn
Tarih: 8 Nisan 2015; 14:19:48
Yorum
Çok iyi bir satıcı gönderdiği cihaz çok temizdi ve iyi paketlenmiş bir şekilde aynı gün kargoladı kendisine teşekkür ediyorum umarım tekrar sizden alışveriş yaparım. :)
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
Oyun Platformu
Xbox
Steam
darkdemontr
Ses Sistemi
Logitech
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 8 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera |

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188