Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tiegro
Gerçek AdBerker Saygın
Doğum Tarihi11 Mayıs ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 24 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
ASUS GTX 1070 SATILDI başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Pm atıldı... Mesaja git »
ALINIK - GTX 1070/1080 konusunu başlattı (24 sa. önce)
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi oyun oynamak in yurtiçi yurtdışı farketmeksizin 1070/1080 ekran kartı aramaktayım bildiğiniz gibi istediğim ekran ka... Mesaja git »
Gtx 1070 aramaktayım başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yok oyun için istiyorum elimde msi twin frzr r9 290 var takas olursa daha iyi olur üstünü veririm.... Mesaja git »
Gtx 1070 aramaktayım konusunu başlattı (5 gün önce)
Konu başlığında belirttiğim gibi gtx 1070 ekran kartı aramaktayım özellikle bir marka aramıyorum Sıfır tercihen olmadı ikinci el tekliflerinize açığım... Mesaja git »
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kargo bedavayken almıştım beyaz x-wing gelmiş siyahını istiyordum ama bunada şükür... Mesaja git »
Faturası olmayan WD black HDD nin garantisi geçer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tamamdır öyle yapıcam önerin için teşekkürler... Mesaja git »
Faturası olmayan WD black HDD nin garantisi geçer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hangi firma olduğunu bilmiyorum arkadaşım çöpe atıcaktı ondan aldım nerden aldığını sordum bilmiyor valla garanti olarak nereye verebilirim yaptırabil... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız üzere elimde 1 adet wd black 500gb 2.5 inç lik hdd si mevcut bi arkadaşımın hdd i ve hddtune ile tarandığ... Mesaja git »
Artık çoğu şey türkiyeye gönderilmiyor mu bana mı öyle geliyor çoğu üründen türkiye ye kargolanmaz uyarısı alıyorum .de .com ikisinde de durum böyle... Mesaja git »
bu klavyenin daha düşük modelini yıllarca kullandım şuan logitech g105 kullanıyorum ama hala o klavyenin rahatlığından sonra buna alışamadım alana hay... Mesaja git »
Arkadaşları

By_e

berdush42

Logn

Saint Squirrel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık - Sapphire 7870xt tahiti LE GPU
Alıcı: Logn
Tarih: 8 Nisan 2015; 14:19:48
Yorum
Çok iyi bir satıcı gönderdiği cihaz çok temizdi ve iyi paketlenmiş bir şekilde aynı gün kargoladı kendisine teşekkür ediyorum umarım tekrar sizden alışveriş yaparım. :)
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Smile
Oyun Platformu
Xbox
Steam
darkdemontr
Ses Sistemi
Logitech
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Hakkında
15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 8 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera |

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094