Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emrefidan45
Gerçek Ademre fidan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oyunu hangi lane taşır,hangi lane mainlenmeli başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Ahahaha pro sup oynamaz mı benim pro olduğum tek rol support thresh. Threshle cok maç cevirdigimi hatırlıyorum ADC main arkadaşlar telefonla arıyor g... Mesaja git »
tanklarıda kesebilecek-eritebilecek apc? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Syndra ile herşey mümkün yeni w su ile tank mank dinlemiyor. 2. Olarak w fulle ve mid-late farkını gor... Mesaja git »
yardm lutfen başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Oyunu sil rahatla benim gibi... Mesaja git »
7. sezonda adc başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Eskiden karsi ADC feedlenmesin diye kendimizi parcaliyorduk bence sıkıntı support ve diğerleri ADC yi koruyamamasi sup malzahar nedir yahu rengar ADC ... Mesaja git »
Eğlenceli Mid Lane Şampiyonu Arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Syndra orianna ahri var swain. Evet ciddiyim swain zor değil w tuttur e q adamlar deli oluyor bi kaçma mekaniği yok ama kacmasina da gerek yok asırlık... Mesaja git »
Lux ve Digerleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Syndra e si herkes zor diyor fakat ben oynarken hiç zorlanmadim heroyu ilk aldigimda bile zorlanmadim. Az çalış zor değil. Oriannanin menziline zamanl... Mesaja git »
Ygs de yapmaniz gerekenler başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sa arkadaslar 11. Sinif sozelciyim hedefim cografya ogretmenligi idi fakat bugun rehber hocamiz bu hedefimi ogrenince atamalari cok zor dedi ve morali... Mesaja git »
Sa 2011 de kazandiklariniyazan arkadaslar suanki vaziyetlerinide yazabilirlermi konuyu hortlatiyorum ama kafamdaki sorulara cozum bulabilmis deilim bu... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşım Forumu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
inşallah vardır bugün gidemedim nete... Mesaja git »
World of Tanks Taktik Paylaşım Forumu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arkadaşlar dün 3x exp vardı o nezamana kadar sürecek ? Evde pc yok bakamıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

NDS
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078