Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
vibex2kullanicisi
Gerçek Advibe x2
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Izmır Optimumda Çalışan Varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Sen de harbi çingeneymissin be kardeşim bir cekete en az 450? verecek kapasite var ama 600 yok değil mi... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Tabi canım ya daha ne olacak sat 250 ye satsan bile kâfidir bence ama 3 günü kalmış kod için bu kadar fiyat gerçekten ayıp... Mesaja git »
Ben rotring 500 3 tane fosforlu Faber Castell (yazının üstünü çizmek için ) 80 sayfa spiralli defter 1 tane Faber tükenmez kalem 1 tane tombow uc 27? ... Mesaja git »
KİYAFET İNSTAGRAM.BUTİKLERİ(erkek) başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
MaNiSa_GaY_GiYiM öneririm hemcinsim ??... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Bırak elinde patlasın terbiyesiz ticari ahlaki olmayan adam... Mesaja git »
Hocam kalemi daha önce kullandınız mı ben 0 7 aldım ama hata mı yaptım acaba... Mesaja git »
iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Elemanın biri yazmış 256 iPhone 8 3400 1400 lira fiyat farkına değer mı sayiyorum diye zaten 3400 olsa stok bulamazdin 3400 e 256 8plus bulursan soyle... Mesaja git »
iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
3400 e 256 8plus bulursan soyle alayım Apple bayiı acayim en az 5000 lira +... Mesaja git »
gerçek enflasyon rakamı %25 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben a101 bim olayına katılmıyorum bunlar kendileri ortaklaşa taban bir fiyat belirliyorlar ona göre sisiriyorlar örnek vermek gerekirse centro muzlu g... Mesaja git »
ben de kaydolamadım mobilden de denedim kayıt olamadım üyeliksiz deneyeceğim... Mesaja git »
Arkadaşları

ziplayboy

Mr_Coder

srkilhan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188