Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
terranigma
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2002
2. el mesaj sayısı: 359
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMD RYZEN 1600X 800TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
merhabalar dostlar 1 yıl önce amazondan 262 euroya aldığım ve 1 yıldır kullandığım işlemcimi daha üst işlemciye geçtiğim için satıyorum overclock yapm... Mesaja git »
radeon HD4850 1GB 256 BIT ekran kartı +++++++++75 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
ARIZASIZ ÇALIŞIR DURUMDADIR.. FANI SES YAPTIĞI İÇİN FİYATI UYGUN VERDİM ... ANKARA TUNALI CİVARI TESLİM OLUR...... Mesaja git »
Satılık MSI R9 285 Gaming 2G başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
satılmıştır başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
SATILIK TEMİZ KULLANILMIŞ RX460 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Öncelikler herkese hayırlı forumlar hayırlı alışverişler dilerim. Ürünü 2017 şubat tarihinde hepsiburadadan aldım. Garantisi devam ediyor. Kutusunu ma... Mesaja git »
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
110V olduguna dair bir ibare yok neden soruyorsunuz? Sadece 110V ile calisan bit PSU'ya hic rastlamadim. Ayrica resimde elektrik girisinde 100-240V ya... Mesaja git »
Super Pi / Banana Pi 46 TL [Tükendi] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Ilk olarak disk imaj yazma programi ile diski tam boyutlu bir SD karta (veya micro SD + adaptor) yazacaksin. Dosyayi sd karta kopyalaMAyacaksin. Bu is... Mesaja git »
Pardus 17.0 çıktı: Yerli Linux dağıtımı indirmenizi bekliyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Pardus gibi isletim sistemleri -ne tabanli olursa olsun- ozellikle resmi kurumlar icin bir zorunluluk olmali cunku virus derdi yok, zamanla sisme, kas... Mesaja git »
Linux ve SSD+HDD? (SSD Optimizasyonu) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
/home klasorunu HDD yap. SSD'yi sadece isletim sistemi icin kullan. SSD'nin faydasini ancak isletim sistemini yuklerken ve programlari calistirirken g... Mesaja git »
Super Pi / Banana Pi 46 TL [Tükendi] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Ben ilk kurdugumda serial baglanti yapmistim o nedenle HDMI uzerinden goruntu var mi yok mu kontrol etmedim. Konsola monitor uzerinden ulasamiyorsaniz... Mesaja git »
Arkadaşları

timmytheking
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078