Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
terranigma
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2002
2. el mesaj sayısı: 360
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Seasonic-X-850 God - Garantili - Eksiksiz - Full Modüler- Bayrama Özel Fiyat başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 sa. önce)
09.09.2016 yılında teknobiyotikten alınmıştır. 5 yıl garantildir. 09.09.2021 e kadar garantisi vardır. Kalitesini anlatmaya gerek yok zaten. Kutusu-... Mesaja git »
SEASONIC X SERIES 750WATT 80 PLUS GOLD başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 sa. önce)
SEASONIC X SERIES 750WATT 80 PLUS GOLD 380 TL (Kutu ve fatura mevcut. Garanti devam ediyor) 18.01.2016 faturalı, 3 yıl daha garantisi var. ------... Mesaja git »
Merhaba vatanbilgisayar dan 5 ay önce satın aldığım MSI RX550 AERO ITX 2G OC 2GB GDDR5 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartım 350 tl satılıkdır.Sistemi u... Mesaja git »
Sapphire Radeon HD 7770 Ghz Edition başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Herkese Merhabalar, Foruma üye oluşumun 11. yılında, bayram hediyesi niyetine 750 ve 650 watt psularda indirim. Her türlü güç kaynağı uygun f... Mesaja git »
Satılık HD 7770 GDDR5 1GB ekran kartı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
KOMBİ ARIZALARI BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Kombi arızaları forumda baya dağılmış durumda bir başlık altında toplamak istedim. benim kombi baymak petekte sorun yok.mutfaktan akan su yeterin... Mesaja git »
Asus Prime B350 Plus Anakart Kutulu Faturalı Garantili 449TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Ürün Hepsiburadadan alınmıştır.Kutu fatura vs herşey tamdır.Kutu içeriği eksiksizdir.18 Ay garantisi vardır.Tertemiz nerdeyse hiç kullanılmadı. ... Mesaja git »
Asus PRIME X370-Pro Anakart başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Anakart Türkiyeden faturalı, yaklaşık 1.5 yıl garantili full kutu içerik: 550 TL İstanbul içi elden teslim edebilirim.... Mesaja git »
SATILIK ## ASUS M4A88T-M LE ANAKART başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
- Kutusu ve arka aynası yoktur, güzelce paketlenip gönderilecektir. - Anakart hakkında daha fazla bilgi için : Fiyat : 100 TL, Yurtiçi kargo %30 indir... Mesaja git »
Arkadaşları

timmytheking
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109