Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
terranigma
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2002
2. el mesaj sayısı: 359
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
110V olduguna dair bir ibare yok neden soruyorsunuz? Sadece 110V ile calisan bit PSU'ya hic rastlamadim. Ayrica resimde elektrik girisinde 100-240V ya... Mesaja git »
Super Pi / Banana Pi 46 TL [Tükendi] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ilk olarak disk imaj yazma programi ile diski tam boyutlu bir SD karta (veya micro SD + adaptor) yazacaksin. Dosyayi sd karta kopyalaMAyacaksin. Bu is... Mesaja git »
Pardus 17.0 çıktı: Yerli Linux dağıtımı indirmenizi bekliyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Pardus gibi isletim sistemleri -ne tabanli olursa olsun- ozellikle resmi kurumlar icin bir zorunluluk olmali cunku virus derdi yok, zamanla sisme, kas... Mesaja git »
Linux ve SSD+HDD? (SSD Optimizasyonu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
/home klasorunu HDD yap. SSD'yi sadece isletim sistemi icin kullan. SSD'nin faydasini ancak isletim sistemini yuklerken ve programlari calistirirken g... Mesaja git »
Ben ilk kurdugumda serial baglanti yapmistim o nedenle HDMI uzerinden goruntu var mi yok mu kontrol etmedim. Konsola monitor uzerinden ulasamiyorsaniz... Mesaja git »
NAS cihaz yapmak icin aldim o nedenle Android vs ile ugrasmadim. Dagitim kurmak istiyorsaniz Armbian tavsiye ederim. Ben hic desktop surumu yuklemedim... Mesaja git »
Ben ilk olarak standart bir linux dagitimi kurup onun uzerinde nas icin gerekli servisleri elle yukluyordum. Gecenlerde Nas4free'nin BananaPi surumunu... Mesaja git »
ALINIK Rx 460/560 Ekran Karti konusunu başlattı (6 ay önce)
Ankara ici alinik 300TL civari Rx 460 veya tercihen Rx 560 ekran karti. Teklifler PM yoluyla lutfen.... Mesaja git »
HANGİ LİNUX DAĞITIMINI KULLANIYORSUNUZ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ona bakarsanız, 10 yıl sonrası da şimdiki zaman değil. Arkadaşın desteklediği dağıtımın 10 yıl sonra nerde olacağını nasıl bilebilirsiniz? Farzedelim ... Mesaja git »
HANGİ LİNUX DAĞITIMINI KULLANIYORSUNUZ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Yanlış. Linux çekirdeği ve onun etrafında gelişen binlerce açık kaynak uygulamanın ortaya çıkış noktası, bir kişinin ilgisini, ilgisini çeken birşey ü... Mesaja git »
Arkadaşları

timmytheking
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063