Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
unreleased
Bir Önceki Kullanıcı Adıburakkaracuha
Gerçek AdBurak Karaçuha
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İzolasyon borusunu gaz borusunun çevresine kapladıktan sonra üzerini dekoratif bantla rakor kapağına kadar sarabilirsiniz, gerisi mühim değil zira rak... Mesaja git »
Hayır. Sadece balkonun zemini ıslanır o kadar.... Mesaja git »
Hayırlı olsun. Onun sebebi, nemli havanın soğuk borularla temas ettiği an yoğuşarak gaz halden sıvı hale geçmesidir. Borunun havayla ilişiğini kesere... Mesaja git »
vestel vestfrost klima aman diikkat başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam ücretsiz 15 metre alüminyum boru hakkınız VESTEL ve REGAL-SEG yan ana markaları içindir, Vestfrost-Windsor-Nexon-Finlux-Koenic-Blyss vs alt mark... Mesaja git »
Tekrarlanan Bildirimler konusunu başlattı (2 gün önce)
Aynı bildirim ard arda defalarca geliyor. 10 kere gelen bildirim sesiyle irkildim açıkçası. Cihaz: iPad4,1 (10.3.3) Sürüm: 2.0 (23264)... Mesaja git »
Mitsubishi Electra Krigamine Zen Klima Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu sıcaklarda ME'nin üst seviye klimalarından biri olan Kirigamine Zen soğutmayacak da ben mi soğutacağım? Şaka bir yana, müşteri hizmetleri genel ola... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben küçük kabin olması sebebiyle sorun olacağını düşünmüyorum, zaten aslına bakarsanız prizler de elektriği buattan alıyor ancak buat daha sağlıklı bi... Mesaja git »
SEG 12000 BTU KLİMA (A101 İÇERİR) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Mitsubishi Electric SF ve üstü & Daikin Shira ve üstü modelleri işinizi oldukça görür ancak fiyatları hepimizin vermek isteyebileceği türden değiller ... Mesaja git »
Kabloyu da sağ taraftaki buata kadar kablo kanalına alırsınız olur biter.... Mesaja git »
Mesajınızı görmemiştim ancak görsem önereceğim klimalardan biri de Daikin Shira olurdu, memnun kalmanıza sevindim hocam hayırlı olsun.... Mesaja git »
Arkadaşları

Ado

zeyrekadem

zgtrkr

hudsonscadie

the wastelander
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.063