Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
unreleased
Gerçek AdBurak Karaçuha
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Sanıyorum ki az önce sorun halledildi, umuyorum ki tekrarlanmaz.... Mesaja git »
Paketten çıkan iğneyle kombi ünitesindeki LED’in altında kenarında ateş simgesi olan minik deliğe basacaksınız, LED mavi yandığında kombi ateşleniyor.... Mesaja git »
Benim Cosa da programdan çıkmış, sadece kırmızı ışık yanıp sönüyor. Kombi ünitesinden ateşleyip kazan sıcaklığını 40’a getirdim, yoksa ev iyice soğuya... Mesaja git »
4. sürümde ekran olacakmış, ayrıca taşınabilir de olacak dediler galiba içinde batarya olacak ya da duvara asma opsiyonu da olabilir. Tabii bu yeni... Mesaja git »
Böyle bir oda için kaç btu klima gerekir ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Estağfurullah hocam, siz de sağolun. Ben de merak ediyorum açıkçası.... Mesaja git »
Böyle bir oda için kaç btu klima gerekir ? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Rica ederim hocam, yardımım dokunuyorsa ne mutlu. EER/COP ve SEER/SCOP arasındaki fark sezonsal verimliliktir hocam, hesaplama yöntemleri farklı oldu... Mesaja git »
Böyle bir oda için kaç btu klima gerekir ? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Çok detaycısınız hocam.... Mesaja git »
Böyle bir oda için kaç btu klima gerekir ? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Ben bir şey fark etmeyeceğini düşünüyorum. Ayrıca durması gereken yer de inverter klima da durur hocam, çok takılmayın.... Mesaja git »
Inverter klimayı evden çıkarken kapatmalı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi bu hesap da her ev için değişiyor hocam, en iyi yöntem herkesin kendi koşulları dahilinde deneyimlemesi. Tam ola... Mesaja git »
Böyle bir oda için kaç btu klima gerekir ? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Peki keşife gelen arkadaşlar klimayı nereye konumlardırmayı önerdi hocam?... Mesaja git »
Arkadaşları

Ado

zeyrekadem

zgtrkr

hudsonscadie

the wastelander
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.092