Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saçmasapansözler
Gerçek Admert uzun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RECEP TAYYİP ERDOĞANIN UĞURLU TAKIMINI BULDUM başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
OHAL kapsamında el konulan bakkala AKP’li kayyım atandı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Adamlar hakimlerden tut bakkalına kadar Akp li yandaşları, akrabaları alıyorlar bunlar hala Akp yi savunuyor. Bakan ama görmek istemeyen göz.... Mesaja git »
Gece 2'den Sabah 8'e kadar akk yok! (EN GÜNCEL BİLGİ) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Vodafone Net kullanıyorum. Acaba 2-8 arasında AKK den yememesi için modemi resetlemek gerekir mi?... Mesaja git »
Yaz geliyor iğrenç başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
İlkbahar iyidir. Hava açık ve ılık. Arada yağmuru yağar.... Mesaja git »
Evlilik Programları Yasaklandı[Kaldıkları Yerden Devam Ediyor] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bir bit yeniği aramıyor değilim şimdi.... Mesaja git »
Yolda yürürken tipe bak denmesi başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Hocam bir kız sakallarimi kestim diye ne kadar çirkin olmuşsun dedi gram takmadım. Kendinizle barışık olduğunuz sürece problem yok.... Mesaja git »
Yolda yürürken tipe bak denmesi başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Hocam çevreniz sizi yakışıklı bulurken sokakta birinin lafını mı kafaya takacaksınız? Boşverin.... Mesaja git »
Yakışıklı erkek vs tipsiz ama fiziği düzgün kız başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Akışına bırak. Zorla güzellik olmaz. Bir zaman sonra ön planda olacak olan karakterdir, yüzüne ve bedenine zaten alışacaksın.... Mesaja git »
Hangi ülke size göre testi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
İsviçre, İngiltere ve İsveç... Mesaja git »
Hocam gelecegi görmek de paradoks tarzı birşey içermez mi aslında? Mesela geleceği görüyorsun, sonra onu değiştiriyorsun. Eh görmüş olduğun şey aslınd... Mesaja git »
Arkadaşları

srknpower

SametArtuc

TURQUOIS3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.172