Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saçmasapansözler
Gerçek Admert uzun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 tane elmaya 2 lira verdim - 4 tane muza 8 lira başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Bir ara Avrupa da tanesi 1 Euro diyorlardi bir videoda. Hayaldi gerçek oldu Türkiye de yakında alicaz herhalde tanesini 1 TL den.... Mesaja git »
RTE başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bence bunu RTE ye söylemelisin. Ben takip ettiğin, savunduğun kişiye ithafen bunları söylüyorum. Senin dediğin Atatürkçülük sadece lafta oluyor.... Mesaja git »
Onun Atatürkçü oldugunu iddia etmedim. Kılıçdaroğlu olmasa ne yapacaksınız bilmem. Ayrıca başkalarının hatalarıyla kendinizinkini kapatmayı iyi biliyo... Mesaja git »
Hem Atatürkçü hem reisçi olunmaz! Ya Atatürkçü olacaksın ya reisçi. İkisi bir arada olunca ters mıknatıslanma yapar.... Mesaja git »
Mühürsüz pusulalar İzmir'den çıksaydı ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hangi ilde çıkarsa çıksın hangi oy oranı olursa olsun yasa yasadır. Iptal edilmeli.... Mesaja git »
O HAL 3 AY DAHA UZATILDI (son dakika) 19 temmuza kadar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2019 Kasım ayına kadar surecek mi ne ?... Mesaja git »
EVET reklamlarına harcanan parayı açıklayıp istifa etmeliler başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Malum parti artık para israfıdır, yolsuzluktur bundan oy kaybetmezler. Oy veren kesim herkes çalıyor bunlar hem çalıyor hem çalışıyor kafasında. Bizza... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu Sinop Mitingi Küçük Kız başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Küçük kız büyük oyunu görmüş.... Mesaja git »
Allah belanızı versin.... Mesaja git »
Çözüm süreci buzdolabina koyulan bir süreçti. Sayın cumhurbaşkanı 7 Haziran dan sonra kendi ağzıyla söyledi. Hatta bunun üzerine Devlet Bahçeli de çöz... Mesaja git »
Arkadaşları

srknpower

SametArtuc

TURQUOIS3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148