Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saçmasapansözler
Gerçek Admert uzun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Avusturya, 2019'da Eşcinsel Evliliği Yasallaştırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Size de iyi akşamlar.... Mesaja git »
Avusturya, 2019'da Eşcinsel Evliliği Yasallaştırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hayır. Yaratana saygı duyaraktan yaratanın yasakladığı eşcinsel ilişkiye saygı duyamam. Duyduğum taktirde yaratana saygısızlık olmuş oluyor. Bu benim... Mesaja git »
Ne alakası var? Yaratan varlık bunun yanlış olduğunu söylüyorsa nasıl saygı duyulabilir?... Mesaja git »
Çünkü ya yaratılış ya evrim. Biri olmazsa öbürü oluyor. Ya da evrimi bir yaratılış biçimi olarak kabul edebiliriz de. Eşcinsellere saygı duyuyorum fa... Mesaja git »
Hadi varsayalım ki yaratılış hatası. Yaratılış hatasını kabullenmek için bile tanrının varlığını kabullenmek gerekiyor. Eşcinselliğe sebep olan bir mu... Mesaja git »
Eh ben zaten genlerde varsa ortaya çıkana kadar yaratılış hatası denemez dedim. Evrime göre bile eşcinsellik hatalıdır. Çünkü canlı üremesi o canlı iç... Mesaja git »
Bunun denmesi için yüzde yüz genlerde kayıtlı veriler olması lazım. Ha hala bulunamadı araştırmalara rağmen ve üzerinde araştırmalar devam ediyorsa bi... Mesaja git »
Mevlüt Çavuşoğlu: FETÖ, ABD'nin tüm kurumlarına sızdı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Fetö, for everything.... Mesaja git »
Vodafone Hediye Çarkı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Aynı sorun bende de var. 10 gün bekleyin dediler mh yi aradığımda.... Mesaja git »
Psikolojik Danışmanım başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Askerlik hakkında sormak isterim hocam. Askerlik yaptınız mı? Yaptiysanız psikolog olarak mı yaptınız ve her psikoloji mezunu kişi askerliğini psikolo... Mesaja git »
Arkadaşları

srknpower

SametArtuc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078