Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saçmasapansözler
Gerçek Admert uzun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yine Yeniden Vodafone başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Direkt dilekçe yazdım ve yolladım. 7. günde iptal edildi. Size telefonda paket sunmak vs isteyebilirler. Kabul etmeyin.... Mesaja git »
Yine Yeniden Vodafone başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben de 15 ay güzelce kullandım sonra çok uğraştım. Allah'tan taşındık da iptal edebildim. Bi daha bulaşmam Vodafone a... Mesaja git »
Altyapı Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba hocam. Komşunun portundan onun rızasıyla baglatsam bir sorun oluşur mu ki onun binası adına başvurup kablo çeksem?... Mesaja git »
Altyapı Sorunu konusunu başlattı (8 gün önce)
Merhaba. Herkese iyi forumlar. Yaklaşık 3 hafta öncesine kadar altyapımı sorgulandığımda ve müşteri temsilcilerine sorgulattığımda altyapının 8 megabi... Mesaja git »
güzel kız kadar yakışıklı erkek yok başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Katılıyorum hocam. Erkeklerin ciltleri bile daha temiz.... Mesaja git »
Heyecan yapmış olabilir.... Mesaja git »
Baba kokusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Eskiden ben de cekiniyordum ama aslında onun dan böyle şeylerden çekindiğini hissettim ve zamanla nasıl olduysa çekinme gitti. Ne zaman içimizden gel... Mesaja git »
APARTMAN GİDERLERİ ADI ALTINDA SOYGUN!! [SS'Lİ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Hocam tam bir fikrim yok. SGK nın belirlediği fiyat 1400-1500 tl arası bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.... Mesaja git »
Umudum kırıldı. Moralim çok bozuk. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam siz çok ümitsizliğe kapılmayın meslek hakkında. Gönüllü stajyerlik, dersler dışında ekstra bilgi birikimi ve uygulamayla iyi bir yerlere gelebil... Mesaja git »
VodafoneNet Kullanmanın hiçbir mantığı yok başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Müşteri hizmetleri, sorun çözüm süreleri leş. Allah'tan aboneliği devredecegim insallah.... Mesaja git »
Arkadaşları

srknpower

SametArtuc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094