Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakaniko
Gerçek AdHakan Yılmaz
Doğum Tarihi26 Haziran 1991
Meslekhttp://www.google.com.tr
İlgi AlanlarıRc Multikopter - Helikopter - Uçak
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Notebook ile en az 6 aydır sorunsuz SSD kullanan var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
OCZ vertex 2 ve vertex 3 kullanıcısıydım. Bayağı sorunlar yaşamıştım. Sonra Samsung 850 Evo aldım ve sorunsuz sıkıntısız 2 yıla yakındır kullanıyorum.... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Peki son olarak; bugün d&r da flip 4 ve charge 3 yanyanaydı. demo cihazına bağlılardı vee açtığımda flip4 ün daha temiz ses verdiğini hissettim. Sizi... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaşlar 12 taksit ile 600tl tutarındaki Charge 3 için ne düşünürsünüz?... Mesaja git »
Creators Update Reset ve Shutdown sorunları başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Benzer sorunlar ve fazlasını yaşadım. Çoğu zaman kapanmıyordu bile. Kapatılıyor ekranında kalıyordu. Tuştan kapatıyordum bende. Sırf bu yüzden SSD dek... Mesaja git »
ssd terfisinde product key sorunu yaşamamak için nasıl yapmalı? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Yükleme yapıp internete bağladığınız zaman otomatik etkinleştirme yapacaktır bilgisayar.... Mesaja git »
LG V30 Tanıtıldı: Snapdragon 835, 6 inç P-OLED Ekran, Hi-Fi Quad DAC başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Oled ile lcd tamamen farklı tipte ekranlardir. Oledde her piksel ayrı bir ledden oluşur. Lcd de ise sıvı kristaller elektrik verilerek renklendirilir.... Mesaja git »
LG V30 Tanıtıldı: Snapdragon 835, 6 inç P-OLED Ekran, Hi-Fi Quad DAC başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bu cihazda ghost screen olacağını sanmıyorum. Çünkü cihaz LCD panel kullanmıyor. Direk O-LED kullanıyor. Haliyle yazılımsal olarak özellikle eklemezle... Mesaja git »
Arka kapılara neden 13 yerine 16 tavsiye ediliyor? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Teşekkürler. Aslında sorun fiyatı değil çünkü giriş seviyesi ürünler. Aralarındaki fiyat 10-15TL, kalitesinden de memnunum ama aklıma takılan sesin de... Mesaja git »
Arka kapılara neden 13 yerine 16 tavsiye ediliyor? konusunu başlattı (27 gün önce)
Merhabalar. Aracım Punto. Ön kapılarda Alpine SXE-1725S takılı. Bas olarak ise Alpine SWE-815 var. Arka kapılarda ise nokia marka bilmediğim birşey ç... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşım topkapı şubesine yakın çalışıyor. Söyledim bakacaktı. Onda da G5 var ve onunda bataryada sorun var. Cam plus aldım ben 20 liraya ama hiç m... Mesaja git »
Arkadaşları

kittyhunter

JaSoN_

Bradley Cooper

Plunder

Dragão

scarface123

Burak Duran

secqin_91
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Steam
hakaniko2000
Notebook
Monster

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.438