Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hakaniko
Gerçek AdHakan Yılmaz
Doğum Tarihi26 Haziran 1991
Meslekhttp://www.google.com.tr
İlgi AlanlarıRc Multikopter - Helikopter - Uçak
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Her kargo pil taşımıyor. Belki o sebepten piller çıkartılmış olabilir.... Mesaja git »
singposttan gelen mail.... Mesaja git »
Açıkçası burdan drone aldığıma pişman oldum. Bizim saatimize göre 30 Ocak günü öğleden sonra sipariş verilen ve 2 şubat günü takip numarası girilen EM... Mesaja git »
Bence bunlar yıllık izinlerini bayramla birlesirdiler başka bi açıklaması yok :)... Mesaja git »
Çin yeni yıl tatili hocam. Tatil yarın başlıyor. Yani 16 şubat ile 21 şubat arasında. 1 gün arefe var bizim gibi, o da 15 şubat yani bugün. Yine de ge... Mesaja git »
Bende bekledim ancak indirim gelmedi. 439 dolar + 53 dolar kargo ile satın aldım. Kargo seçeneği EMS, sipariş vereli 16. gün, kargoya verileli 13. gün... Mesaja git »
Hep Rize Kalkandere. Arada babamın babaannesi Trabzon'dan alınmış. Onun haricinde köy mahalle değişimi olmuş sadece. Babamın babası ise istanbula ... Mesaja git »
Ülkede motosiklet yasaklansa yeri var! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben daha bir kere emniyet şeridine giren motorcuya ceza yazan polis görmedim. Hatta emniyet şeridine giren araçlara ceza kesen yunusların yanına kadar... Mesaja git »
Benim de böyle bir anım var. Param yoksa bayılana kadar yürürüm kimseden para isteyemem. Ancak konu şuan bu değil. Sene 2011 veya 2012. Bursa görükle... Mesaja git »
Artık Herkes 2 el araba satamayacak !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bence bundan para kazanan galerileri belirli bir standarda uydurmak için çıkarılan bir yasa.Kendi aracını satan kişiye birşey yapacaklarını sanmıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

kittyhunter

JaSoN_

Bradley Cooper

Plunder

Dragão

scarface123

Burak Duran

secqin_91
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Steam
hakaniko2000
Notebook
Monster

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.224