Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MavericKB
Gerçek AdKaan
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Karali Premium Filiz olsa gerek fişte yazana göre.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
8/3 Süt 26/10 Peynir 16/4 Zeytin Peynir iyi gözüküyor ama peynir kampanyasından sonra pek de iyi olduğu söylenemez... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ödeme ekranında düşüyor.... Mesaja git »
DÜDÜKLÜ TENCERE TAVSİYESİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Herkese merhaba, belki buradan biri görür de cevap verir diye yazıyorum. Anneannemin 30 yıl önce aldığı ve hala kullandığı SEB marka düdüklü tencereni... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben ilk onları aradım, daha doğrusu MNG'yi arayıp yurtdışı dedim, FedEx'e bağladılar, anlattım durumu bizlik değil MNG ile konuşun dediler sonra MNG'y... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Türkçe sohbet ile amazon'a sordum ilk defa böyle bir şey gördüklerini söylediler Münüre hanım, teslimat tarihini bekleyelim dedi. ben de takip noyu s... Mesaja git »
Cevap için teşekkür ederim fakat mailimde de aynı kod bulunmakta ve şirket "inter by mng kargo" olarak gözükmekte. Mng'nin yurtdışı için... Mesaja git »
Kargo şirketi mng kargo olarak seçilmiş gözüküyor ve takip no ise birkaç numara ve harften sonra "testtest" şeklinde. Birkaç deneme yaptım ama takip n... Mesaja git »
Maximum Mobil’le Yurtdışı Alışverişlerinizde 45 TL MaxiPuan! 150 lira ve üzerine 15, toplamda 45 lira. Bundan bir ay önce falan da aynı kampanya vard... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Geçen gün yazmıştım ama direkt yazdım, kimseye cevap olarak yazamadım çünkü bulmadım soruyu. Şimdi direkt cevap olarak yazayım; "70 küsür liralık... Mesaja git »
Arkadaşları

Spielberg
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.092