Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FikretZ
Gerçek AdFikret
Doğum Tarihi10 Ekim ****
KonumKocaeli,İzmit
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 30 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Almanı da tavsiye etmem zaten ,çok iyi değil .Ben maaş müşterisiyim diye kullanıyorum ,başka da kartım yok zaten.... Mesaja git »
İşbankası'nın var ,bugün son gün. 250 tl ye 25 tl puan ,maximum mobil uygulama üzerinden katılmak gerekiyor.... Mesaja git »
250 ve üstüne 25... Mesaja git »
Maximum mobil kampanya yapmış ,uygulamadan katılanlara yurdışı 250 tl alışverişe 25 tl puan veriyor.... Mesaja git »
FX serisi kullanıcıları Ryzen'e geçmeli mi?8350 vs 1800x test başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
FX serisi kullanıcıları Ryzen'e geçmeli mi?8350 vs 1800x test başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fx 9370 kullanıyorum ekran kartım gtx 1070 ,ekran kartını yeni aldım çünkü Gtx 770 de Bf1 de çökme yaşıyordum . Kendimi gaza getirip iyi birşey olsun... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, Tartışmanın tamamını değilse de epeyce okudum ,Amd 9370 kullanıyorum ve özellikle Bf1 de akıcılık sorunum var (ekran karım Asus g... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende de TTnet 35 mbit var ama bugün ping uçuk ,anlamadım. Cevabın için teşekkürler.... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar, Ping sorunu yaşayan var mı ,bende bugün 120 den aşağı ping yok.... Mesaja git »
Ben pişman olmadım ,fiyat/performans ürünü.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Amd Fx 9370 Asus M5A99fx Pro.R2 Nvdia gtx 1070 8 gb ram Noctua D-15

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125