Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DOMIX
Gerçek AdSamin
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EGM ihbar.... Mesaja git »
Belgede haberde yazılan şeyler yok diyor bu kadar net. İktidarı aklama gibi bir niyetim yok vurgulamak istediğimide bir önceki mesajda açık açık yazd... Mesaja git »
Diyemez, hatta o sayfada GenKur. a sataşır diğer sayfada devlete. Hatta pkk ya ypg dhkpc xyz. laf da etmez, eder diyen beri gelsin. Ahaber in karşı ... Mesaja git »
Delil istediniz bende ıslak imzalı mühürlü delili getirdim önünüze koydum. Referans gösterdiğiniz haber YALAN HABER olduğunu ispatladım. Bunun aklam... Mesaja git »
Ne oldu? Verdiğiniz haber YALAN çıkınca segment mi değiştiriyoruz? Geçiniz bunları. İstatistik dediğiniz şeyi TAM kaynağı yalanlıyor buyrun imzalı müh... Mesaja git »
Hayatta en hakiki mürşit ilimdir noktasında sizin ile hemfikiriz. Ayrıldığımız nokta, sizin 1000 yıllık medeniyeti yok saymanız dan ibaret. Su akar ... Mesaja git »
Nüfusu 10 milyonu geçmeyen ülkeler ile 80 milyonluk ülkenin suç istatistiklerini bu şekilde karşılaştırmak ne kadar sağlıklıdır? ek olarak Teröriste ... Mesaja git »
Şortlu kıza saldıran Kızılateş tutuksuz yargılanacak başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Böyle davalarda suçu sabit olan dingilleri salan hakimden şüphe duyarım. Adanadaki tacizcilere şekil veren ekibi istanbula bekliyoruz.... Mesaja git »
Ayasofya salt bir bina bir tarihi eser değildir. Kadim bir semboldür değerdir hala capcanlı yaşayan kültürel siyasal tarihsel bir organizmadır. O yü... Mesaja git »
önceki sayfalarda detaylıca post var, tecavüzün tacizin dili dini ırkı olmaz cezası olur. Örnek verilen ülkelerde olmuyor diye bir şey yok, "oluyors... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ALFA ROMEO 156 TS RED
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.203