Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DOMIX
Gerçek AdSamin
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ATAK helikopteri ve yerli İHA’lar için milli radar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Silah sanayisi son 20 yılda emeklemeden yürüyerek sürekli ivme yükseltiyor ancak kendi küresel konumlandırma sistemimizin olması gerek yoksa eşik atla... Mesaja git »
ABD çok büyük hata yaptı (!) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Trump iktidar ama muktedir değil,sıraladıkların amerikan derini menşeli. Trump deseki alayına bugün stop, sonu JFK.... Mesaja git »
Meclis'te 'helal' ilaç tartışması! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Adam alternatifi varsa onu temin edelim demiş burada sıkıntı nerede? Ha yoksa alternatifi o zaman haram mevzu olmuyor zaten,tıpkı kalp kapakçıkları g... Mesaja git »
Ukrayna ile İlişkiler Çok Hızlı Gelişiyor! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Her şeyin bir dengesi var, antlaşması imzalanan ürünler ve geliştirmeleri Rusya nın ayağına basmayacak şekildedir. Örneğin zaslon-L... Mesaja git »
LPG GİTTİ ELEKTRİKLİ DÖNÜŞÜM GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Adım adım örnek değişim,... Mesaja git »
Araçlar için yapay petrol yapılır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
petrol değilde CNG haline getirilebiliyor diye biliyorum.... Mesaja git »
2018 itibariyle motorlu taşıtlar vergisi MTV 'ye %40 ZAM başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Ben sadece tüketici-devlet ilişki temelinden baktım,yoksa dediğiniz gibi su damlası misali geniş etkisi reel sektöre doğru yürüyecektir.... Mesaja git »
2018 itibariyle motorlu taşıtlar vergisi MTV 'ye %40 ZAM başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Otomotiv en kolay vergi toplanan olması kadar en kolay vergi kaçağı olan alanda oluyor. Sigorta pirimi zıpladı ne oldu, zorunlu olmasına rağmen köy ka... Mesaja git »
Noter işlemlerimden sonra plaka değiştirmeye karar vermek başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Güvendiğiniz birine arabayı noterde plaka aynı olarak satış yapın, sonra o kişiden satın alın, bu sefer noterin sorusuna evet deyin.... Mesaja git »
Arabalara karşı olan ilgim bitti. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
sizin Alfa Romeo nuz gelmiş...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ALFA ROMEO 156 TS RED
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Alfa Romeo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172