Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fuujitsu
Gerçek AdBunyamin Kavukkılıç
Doğum Tarihi22 Temmuz 1999
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
nintendo switch aldin ya sonra... başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Oyun olarak baya bir zenginleşecek ama donanım olarak çok güçsüz bir cihaz. Bence Nintendo 2-3 sene bunun kaymağını yiyip yeni bir model çıkartacak tı... Mesaja git »
Alt çerçevesi haberdeki resim kadar ince gözükmüyor. Bir Note 8 değil tasarımı. Ama gene de baya güzel tabi.... Mesaja git »
AAMİR KHAN SORUNSALI başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
3 idiots u seyrediyordum en son ikisi iş görüşmesinden felan ayrıldılar gelip pantolonlarını indirdiler aamirle yanındaki hatunun önünde orda utancımd... Mesaja git »
iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Size ne kardeşim manyak mısınız? İnsanların verdiği para sizi niçin bu kadar alakadar ediyor? Belki daha çok seviyor iPhone arayüzünü belki daha yakı... Mesaja git »
Abartıyorsunuz. Ben de çirkinin tekiyim hayatımda yaşamadım öyle şeyler.... Mesaja git »
INTERRAIL TÜRKİYE REZİLLİĞİ (SS'li) GELİŞME GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İnterrail nedir?... Mesaja git »
Microsoft Edge'in Android sürümü kullanıma hazır başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben beğendim ama Allah aşkına şu tarayıcı için ek sanal butonları koymayın artık. Bunları telefonun kendi sanal butonları ile birleştirmenin yok mu bi... Mesaja git »
Re'vize (Yılmaz Özdil) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dünyanın gıpta ettiği ülkeydik Adam çoğu konuda haklı ama şu sözünden sonra daha da ciddiye alınmaz bu adam. Kendi rengini belli etmesine yetti.... Mesaja git »
2000TL maaşlı rahat bir iş arıyorum? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2000 tl para mı geçinemezsin o kadarla.... Mesaja git »
nedir bu evlenecek kızlardaki büyük merakı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kadın ev hanımı olsa senden az mı çalışacağını zannediyon kardeşim saçmalığa bak. 3+1 ev konusunda haklısın ama çalışma konusunda değilsin.... Mesaja git »
Arkadaşları

MMistanbul

Jamechamp

Tsuda
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.180