Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ardicli2000
Gerçek AdKEREM ARDIÇLI
Doğum Tarihi13 Ocak 1986
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apex Legends [Battle Royale][Free2Play] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Güncelleme sonrası bende fps arttı akıcılık var. Ambient occlusion falan kapadım gerçi... Mesaja git »
Apex Legends [Battle Royale][Free2Play] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu damage sorununu zırhın can gibi davranmasını engelleyerek çözebilirler. Adamın zırhı da olsa bacak ve kafadan vurunca etkin olmamalı mesela.... Göğ... Mesaja git »
Apex Legends [Battle Royale][Free2Play] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam başınıza gelmedikçe anlaması anlatması zor. Aynı ben aynı oyun tarzı aynı legend... Birinde çat diye görmeden 2 mermiyle ölüyorsun, diğerinde da... Mesaja git »
Hocam, İ10'un yapısı itibariyle 90-100 den sonra yolda durması zaten zor. Kısa şase, hafif araç. Rüzgar anında şeritten dışarı atar. Virajlarda yalpal... Mesaja git »
Apex Legends [Battle Royale][Free2Play] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hile açan kadar ezik bir kişilik ve hele ki oyuncu insanlardan bir insan olamaz... Hileye izin veren kadar berbat ve bitmeye mahkum başka oyun olamaz.... Mesaja git »
Apex Legends [Battle Royale][Free2Play] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu ve diğer şikayet edilen konular başta olmak üzere ben de başıma gelenleri yazayım. Sistemim laptop core i7 4720hq 970m 3gb İlk günler çok kasıyordu... Mesaja git »
Elbette olacaktı. Ama 21"lik haliyle 16"lik Mercodan rahattı. Ayrıca 21" 265 25 lik lastikle 16" 205 55 lik lastiğin yol tutuşları da bir değil. Ben b... Mesaja git »
Netflix en güncel internet hızları raporunu yayınladı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Opera Web VPN ya da genel bir sistem geneli VPN e bağlanın . Netflx destekliyor olsun. Ondan sonra rahat rahat izlersiniz.... Mesaja git »
18" lik Mercedesin verdiği ızdırabın üzerine 21" lik Porsche ye binince "Nasıl yaaaaa?!?!?!? Bu büyük jantla bu konfor mümkün değil......" demiştim. K... Mesaja git »
DOTA 2 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
keremardicli olarak talep gönderim. Kabul ederseniz sevinirim :)... Mesaja git »
Arkadaşları

photo_canon1

erosky

BERK BEY

Sanrupid

Automobilista

Scene
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 3. Nesil iPod touch 32 GB
Alıcı: pudinkk
Tarih: 7 Aralık 2009; 11:27:18
Yorum
şiddetle tavsiye ederim,tüm sorularıma eksiksiz yanıt verdi ve ürün aynı ilanda belirtildiği gibi.T
Genel Puan

Ürün: 2. Nesil 8 GB iPod touch
Alıcı: caqlayan
Tarih: 5 Aralık 2009; 23:24:38
Yorum
ilgili ve güvenilir arkadaşlar. kendilerine sorunsuz alışveriş için teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: iPod 3rd gen 8gb
Alıcı: Holly20
Tarih: 4 Aralık 2009; 16:57:47
Yorum
Sıcak kanlı bi arkadaşımız ürünündede hiç bir sorun çıkmadı
İmza
O sene bu sene...
Hakkında
O sene bu sene...

Ağlamak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın...

http://img231.imageshack.us/img231/6088/pakistanamektup1vh3.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141