Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
resulkose
Gerçek Adresul kose
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
konuyla alakalı sıkıntım var özelden dönebilir misiniz... Mesaja git »
Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhaba aracın sağ kapıdan bir ses geliyor nerden kaynaklandığını bilen var mıdır ve Aralık ayında garantisi bitti servise gitsem iyi niyetten açarlar... Mesaja git »
Dacia "Sandero - Stepway" Fan Club - Ana Konu *203* ÜYE başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Aracin sag kapi tarafinda kasistlerde falan bir gicirdama ve tiklama sesi geliyor nerden geldigini cozemedim bi turlu tahmini olan serviste cozebilirl... Mesaja git »
Dacia "Sandero - Stepway" Fan Club - Ana Konu *203* ÜYE başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Aradim servisi acmadiklarini soylediler... Mesaja git »
Kimse yol bilgisayari veya hill holder actirmadi herhalde... Mesaja git »
Eco dan cikardim tepki farkediyor motor daha rahat calisiyor gibi geldi bana cikarinca yol bilgisayarini actiran varmi istanbulda... Mesaja git »
Merhaba araci alali 2 haftayi gecti uzun yolda sehir icinde falan kullanimi gayet guzel ve keyifli eco modda falan cekis cok ii degil gibi yorumlar go... Mesaja git »
Arkadaşları

retchop
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063