Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Judge JR.
Gerçek AdKaan Gunal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bakin bizi ne hale getirmisler başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yok kardeş ne ironisi Evet diyince Osmanlının dirileceğine, heryeri alacağımıza inanıyosunda, 82 Filistin dediğime mi takılıyosun. Anayasanın... Mesaja git »
Bakin bizi ne hale getirmisler başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bu resmi her yere asmak lazım kardeş millet bilinçlensin evet desin büyük resmi görsün . Çok önemli bi bilgi paylaştın hiçbir tarihçi bilmiyordu ... Mesaja git »
Bu ülkede neden vergi çok fazla? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
üretim yok.Sanayi, giderlerimizi karşılayacak boyutta değil.Devlette vergilere yükleniyor.Yetiyor mu?Hayır. Vergiyle devlet dönmez . Ailenin iç... Mesaja git »
RTE ile ABDÜLHAMİT benzerliği başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Abdülhamidin istihbarat teşkilatı, casusluk faaliyetleri dünyaca meşhurdur. Hoş, Tayyibin istihbaratıda dünyaca meşhur oldu artıkeniştesiyle orta... Mesaja git »
MHP liler baksın başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Mhp nin içinden biri olarak sana reel sonucu söyleyim.(Bende hayırcıyım) Partinin %80i muhalif tarafa geçti, taban Bahçeliyi desteklemiyor.Partil... Mesaja git »
Suriyelilere bu şekilde yardım edilmesi hadislere aykırıdır başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Suriyeli mülteciler bize yardım etsin.Bizden çok muayene olup ilaç alabiliyolar, bursta var . Bizden çok denize giriyolar biz o kadar tatil yapa... Mesaja git »
Referandumda Hayır Çıkacak. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Şuan bir net fikrin değil,varsayımın sonucunu soracağım size.(Hdp li olduğunu düşünerek.) Referandumda anayasa değişikliği paketini oylayarak, ... Mesaja git »
Referandumda Hayır Çıkacak. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
%50-60 civarı evet bekliyorum. Referanduma az kala yada referandumda Hdp evet diyecek alıntılarsınız buraya yazıyorum. Öcalan evet diyor.Partiyede... Mesaja git »
oyle bir orantı kuramam hocam.Bende inançlıyım.Demek istediğim bu değil.Olayı salt İslam üzerinden yargılamak yanlış.Dinler olarak düşünün. İstati... Mesaja git »
Asla olamaz diye birşey yok.Ülkeler geliştikçe,refah arttıkça ; eğitim seviyesi artar din inanç oranı azalır.Sol oylar artar. Chp nin %50alma... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Eski hesabım kapatıldı.
Skip60-kngnl

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.088