Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Judge JR.
Gerçek AdK. G.
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Haziran 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
oo mehterci abimizde ordaymış şenliğe bak Bu seferde biz diyelim ver mehteri verrr... Mesaja git »
Ekonomik meselelerimiz için öyle tespitlerinize katılıyorum ama dediğim gibi bu kuruluşlar mantıken kar yapamazlar.Yapıyorlarsa orda bi hata vardır. ... Mesaja git »
bu soruyu gerçekten partizanlık göstermeden sorup cevapladıysan bravo, tebrik ediyorum. Akpli seçmen sürekli aynı şeyi söylüyordu iyide kime vereli... Mesaja git »
özellikle sıkıntıların başı değil sonu diye vurguladıysa, kesinlikle şenlik daha yeni başlıyordur. Kemerleri bağlayın, ümmet uçuşa geçiyor.... Mesaja git »
CHP'li Aytuğ Atıcı Afrin operasyonuna işgal dedi. başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Hadi lan ordan Senin kadar azılısını görmedik daha forumca.Asau bile cevap veremeyince kaçıyor Öyle bir seçmene sahipsiniz ki ana bacı ikram ede... Mesaja git »
CHP'li Aytuğ Atıcı Afrin operasyonuna işgal dedi. başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
O kadar sözü yutup aradan bunu çıkardın ya keroo helal olsun sana.Geniş karnınız varmış bravoo eski fetöcünün dediğine bak sen.Bunu yiyordunuz a... Mesaja git »
Bu da akp döneminin faturası.Bir fark göremiyorum. SGK gibi bir kurumun kar etmesi kadar saçmalık olabilir mi?Bütçen fazla veriyorsa iyileştirmel... Mesaja git »
Yüzsüzlüğün bu kadarı, valla helal olsun sana kıvıra kıvıra bir hal oldun, önce Chp mühürsüz oyları geçerli saydırıyor dedin, video attım yalan doğr... Mesaja git »
Rekora Doymayan Döviz Kurlarında Yeni Hedefler Neresi? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Görünen köy kılavuz istemiyor malesef... Mesaja git »
birader çamaşır suyumu içiyonuz siz neyin kafası Aşiretten hayırmı bekliyon diyor.Görüyorsunuz değil mi?Resmen benim dediğimi yapılan şerefsizlikler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hukuk Fakültesi 3.sınıf
İşletme Fakültesi 3.Sınıf

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109