Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rapstar338
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Nisan ****
KonumDenizli,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İSTASYON SAHİBİNDEN YAKİT KONUSUNDA BİLİNMEYEN HERSEY... başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Konu sahibi abimiz güzel yazmış sağolsun. Bende en az 4 yazımı istasyonlarda geçirdim. faydalı bir yazı olmuş. okurken bi an o yıllarımı hatırlattı. i... Mesaja git »
ACER H235HBMID 23.6" LCD MONITOR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
ACER H235HBMID 23.6" LCD MONITOR Satılmıştır. (Carter)Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
AOC I2367FH 23" FHD IPS 549TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Geçmiş olsun hocam. Sizin adınıza üzüldüm. İnşallah sorunsuz iade alırlar.... Mesaja git »
AOC I2367FH 23" FHD IPS 549TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bende hdmi olmayan modeli var. çok güzel ve kaliteli. 60 hz çöp diyen arkadaşa (ki onu bile düzgün yazamamış) gülüyorum sadece. monitör diyince tek b... Mesaja git »
Middle-earth: Shadow of War için Oynanış Videosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
+1 Sanki önceki oyun 8 bit... Mesaja git »
İZMİRin gerçekten kötü olduğunu düşünen organizmalar var başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Haklısın hocam. Ben uykuya daldığım için küçük çocuktan bile korkardım o anda... Mesaja git »
İZMİRin gerçekten kötü olduğunu düşünen organizmalar var başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
oha bilmesek inanıcaz. ben yakın dostumla otostop çekip İzmire gittim. gece konakta gezdik hep. saat kulesinin oradaki bankta yattık. Tek korktuğum ş... Mesaja git »
Creative T6300 başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
p. m... Mesaja git »
crowhunter20 GTX 970 Dolandırıcısı başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
silinsin yazmak yerine detayları yazın hocam. belli ki kendi kendine mesaj atıyor ... Mesaja git »
crowhunter20 GTX 970 Dolandırıcısı konusunu başlattı (26 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. Sahibinden sitesi ve diğer forumlar üzerinden sürekli 650 Tl ye Gtx 970 ilanı ilanı açarak insanları dolandıran biri var dikat edi... Mesaja git »
Arkadaşları

ob2004

requiemm

maverick72

RASCAX

K@FKASYALI

expo-9009

byadr

Batuhan Apatay

oguzcantasci

SercanBaydar09
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Silinebilir.
Alıcı: akke4323
Tarih: 1 Ocak 2016; 23:34:38
Yorum
Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu teşekkürler.
İmza
Ordu çok olsada, orduda savaş ruhu yoksa mağlubiyet kaçınılmaz olur.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109