Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cetinodinson
Gerçek AdCetin Tengrioglu
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LeEco (LeTV) Coolpad Cool 1 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
V10 vardi en son yanlış hatırlamıyorsam. Update yada farkli bir klavye sorunu çözer diye düşünüyorum.... Mesaja git »
LeEco (LeTV) Coolpad Cool 1 Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Cool 1 ekran kirildi ama çalışıyor... Nerde tamir ettirebilirim?... Mesaja git »
10.000 Lira Bütçem Var Bu Parayla Alinacak En Iyi Laptop? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Iyi forumlar arkadaslar. Basliktada belirttigim gibi 10.000 lira bütçem var. Bu paraya alabilecegim en iyi laptop nedir? Üç model buldum ben bu arada.... Mesaja git »
Iyi forumlar arkadaslar. Basliktada belirttigim gibi 10.000 lira bütçem var. Bu paraya alabilecegim en iyi laptop nedir? Üç model buldum ben bu arada.... Mesaja git »
yeni baslayacagız, bazı sorularımız var konusunu başlattı (19 gün önce)
Selam arkadaşlar. Kız arkadaşımla başlamaya karar verdik oyuna. Haliyle bazı sorularım var. Önden belirtmek gerekir diye düsünüyorum doğumgününde ona ... Mesaja git »
Yenı Başlayanlar Soru Sorma Merkezi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Selam arkadaşlar. Kız arkadaşımla başlamaya karar verdik oyuna. Haliyle bazı sorularım var. Önden belirtmek gerekir diye düsünüyorum doğumgününde ona ... Mesaja git »
APPLE IMEI KAYITSIZ CİHAZ VERDİ! konusunu başlattı (20 gün önce)
Selamlar. Zorlu center apple ye kiz arkadaşımın telefonunu götürdük. Tamir edilemeyeceğini yenisiyle değiştirilecegini bildirdiler bize, tamam dedik. ... Mesaja git »
İstanbul içi 1 baton pişmiş kokorec arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Sağolun arkadaşlar. Yarın gerekli gorusmeleri yapıp editlerim sonucu.... Mesaja git »
İstanbul içi 1 baton pişmiş kokorec arıyorum konusunu başlattı (30 gün önce)
Selam beyler. Cok acil 1 baton hani ne yarım ekmek ne çeyrek direkt o atesin uzerinde dönen şeyi alabileceğim bir yer arıyorum. Top mu sarım mi ne den... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
13 nisan hatay İstanbul alinik bilet teklif lutfen... Mesaja git »
Arkadaşları

Extrem_06

SağKalanÇocuk

eksibirbölüoniki
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.061