Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cetinodinson
Gerçek AdCetin Tengrioglu
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1800 liraya kadar f/p laptop arıyorum arkadaşlar, konudaki linkler hep uçmuş... Mesaja git »
Vodafone karakartal kampanyası 12 GB internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Davetiye alınır yollanir pm... Mesaja git »
Bu gece midyeciyim SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kokoreç bira midye Baba oğul kutsal ruh Canim cekti be... Mesaja git »
Duyuru: Asus Bilgisayarımı Ateşle 2017 Başlıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
https://youtu.be/_s1bIyQx7BI... Mesaja git »
Herkes Masaüstü Resmini Paylaşsın.. [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
buda benden gelsin, bir yıl oldu sanırım linuxlu olalı.... Mesaja git »
4 Kablolu Kulaklık ve Jack Bağlantısı? konusunu başlattı (4 ay önce)
Merhaba arkadaşlar bugun kulaklığımın jackında sorun oluştu. lehim atmak için açtım ama bağlayamadım. bilmediğim 4 kablo var. hangisi nereye gelecek k... Mesaja git »
Bilgisayar mühendisliği için hangisi daha iyidir?... Mesaja git »
#dolandiricitürktelekom Türk Telekom Yolsuzluğu ve Rezilliği! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Param olsa dava açarım, o derece ayar oluyorum bu şirkete ve bunun gibilere. Sen o maaşı neden alıyorsun kardeşim? Olmayan şeyi satmak için mi? Hem v... Mesaja git »
#dolandiricitürktelekom Türk Telekom Yolsuzluğu ve Rezilliği! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam okuyorum, öğrenciyim. Garsonluk falan yaptım ama bacağım da platin var uzun süre çalışamadim. Masa başı iş gibi çeviriyordum. Sağolsun tt artık... Mesaja git »
Dedem yaşındaki adam bana kahve yaptı, getirdi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ciddi anlamda güzel bir anekdot. Dediğim gibi ya reklam ve pazarlama çok ıyı, yada cıddı anlamda ürün sağlam. Çok iyi hatırlarım sunnet olmak ıstemezd... Mesaja git »
Arkadaşları

Extrem_06

SağKalanÇocuk

eksibirbölüoniki
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109