Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
.Eray.
Gerçek AdERAY ÖZER
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İşsiz olan arkadaşlar neden çalışmıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
asgari ücrete bile adam gibi iş yok ne işinden bahsediyorsun üniversite mezununa temizlik çaycılık falan var onada alırlarsa... Mesaja git »
Kuzenim benim üzerimden kredi çekmek istiyor ne diyebilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
banka vermiyor kredi notum düşük de... Mesaja git »
Kuzenim benim üzerimden kredi çekmek istiyor ne diyebilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
mimlenmiş birisine banka vermiyorsa sen niye verecen... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum ... Mesaja git »
Vodafone Yanımda Pazartesi Sürprizi #BanaNeVar# başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
turkcell varken salla kazanda başladı [:)]... Mesaja git »
Turkcell hesabım 4.5 g salla kazan kampanyası yeni başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
haftalık heryöne 1.000dk geldi telefonu açık bıraksak gene bitmez [;)] edit : imla... Mesaja git »
Vodafone Yanımda Pazartesi Sürprizi #BanaNeVar# başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
#bananevar #çöpvar... Mesaja git »
Vestel E14 Led 5.65tl Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
çöp leş 250lümen nedir... Mesaja git »
Sakal Kesim Yönü başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
doğrusu yukarıdan aşşağıyadır reklamlara takılma pazarlama stratejisi... Mesaja git »
Adore tek kişilik karyola bugüne özel 98 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
amortisörü bazayı açıp kaparken altına birşey koyacakken lazım olmuyor mu nasıl ses yapıyor ki şans birazda mobilya elektronik v.s... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SAMSUNG GALAXY A5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.088