Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mbombo
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 14 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
benim siparişim geldi. hepsiburada'ya konuyla alakalı mesaj atın muhtemelen süreç hızlanır. onu yapmanıza rağmen gelmediyse bilemiyorum. sipariş fazla... Mesaja git »
[BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
114 liraya aldığım ayakkabının piyasa değeri 239 lira. hala kargoya verilmedi... iptal edip 10 liralık çek vermek ne dalga geçer gibi? umarım öyle bir... Mesaja git »
[BİTTİ] Spor Ayakkabılar Sepette %20 indirimli[HB-Samuray Sport] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
arkadaşlar satıcıyla ilgili internette şikayetler var kargoyu geç gönderdikleri ve iade kabul etmedikleri yönünde. alacağım ayakkabının başka bedeni o... Mesaja git »
Colin's Kapşonlu fermuarlı sweatshirt 19.95 TL kargo bedava başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ben de mağazadan teslim almak üzere bi tane kaptım. teşekkürler... Mesaja git »
Koray spor Dunlop Kampanyası. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
almayı düşünüyorum ancak kalıplardan emin olamadım. normalde 41 giyiyorum, bu marka veya tarzda bir ayakkabı almadım daha önce. bu konuda bana yardımc... Mesaja git »
Galatasaray Maçlarına Ücretsiz Bilet başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
beşiktaş maçı için biletini aktarabilecek olan varsa çok sevinirim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Lenovo K5 Plus
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Notebook
Monster
Dünyadan Futbol
FC Bayern München

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.073