Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
twofaced
Gerçek AdYusuf -
Doğum Tarihi16 Şubat 1979
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben MAVİ butiğinden bir çorap ekleyerek başka bir butikten saç kurutma makinası aldım. Sizde bu şekilde deneyebilirsiniz.... Mesaja git »
thh den ne şiş yansın ne kebap misali kararlar başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Haklılık beyan ettiğimi hatırlamıyorum, yoksa etmişmiyim?... Mesaja git »
thh den ne şiş yansın ne kebap misali kararlar başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bu kadar art niyetten satıcıları da birilerinin koruması gerekiyordu. Alıcı veya satıcının art niyetli olduğunun anlaşılabildiği durumlarda, caydırıcı... Mesaja git »
GG 80/20 başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Kuponlar kuponlarım bölümünde görünmüyor arkadaşlar. 80 lira veya üzeri bi sepet yapın o zaman görebiliyorsunuz.... Mesaja git »
Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Gerçekten ilginç manzaralar. Yanlış fiyat girildiği bariz, kafadaki düşünceler kendimde dahil şöyle idi; Hemen alayımda satarım, yada çek gelir, bedav... Mesaja git »
Yanıyor, Einhell Bt-Pg 2800/1 2,8 Kwa Jenaratör - 129TL (HB) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yanlışa yol gösterilir mi hocam?..... Mesaja git »
Alfawise A8 Air Mouse 6.6$ / Meizu EP52 Lite Bluetooth Kulaklık 17$ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Usb led içinde durum aynı. Fiyat kodu girince 4.60$ a yükseliyor. The Code you entered has expired. Code for single unit price only; VIP Price, Speci... Mesaja git »
Carrefour Tabletler başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Adana vardı kaldırmışlar, ilginç..... Mesaja git »
İninal kart 1 ayda 2 sefer kullanım ücreti kesmiş başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Migrosun banka kampanyalarından yararlanıp sadece migrosta kullanma kısıtını ortadan kaldırıyor. Bankalarla sorun yaşayıp kredi kartı alamayan çok in... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
N11 de 1250 liralık cep telefonu alışverişi için en az 70 mümkünse daha fazla indirim sağlayan hesabı ücretsiz kullanmak istiyorum. Alışveriş sonrası... Mesaja git »
Arkadaşları

flasource

Yasin Eskici

Neosis

damnned

techsen

Hüsami

Allforfun

Guest-9CB19E078
Pano

Hüsami
22 Temmuz 2010; 0:09:02
arkadaşımız çok büyük güven örneği sergileyerek önce kendi anakartını bana yollamış olup tarafımdan ürün elime ulaştıktan birgün sonra adresine postalanmıştır anakart ve işlemciyi hayırlı günlerde kullanmasını temenni ediyorum

güvenilir satıcı
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
- İlmin sonu cehalettir. -Hz. Ali (R.A) - Cehennem, insanın insan olarak başarısızlığı(mı)dır !?
Hakkında
44da16f6d1ab47ceb18534976e8d227c2.gif

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.079