Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mastertranslator
Gerçek AdHalil İbrahim Börükan
Doğum Tarihi25 Kasım ****
MeslekÇevirmenlik.
İlgi AlanlarıBilgisayar Parçalari. Melankolik rap.Çevirmenlik. Dil ogrenme.
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Evet benim bir konumda orada var.... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ekim Kasım gibi dostum. :)... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Gözden kaçıyor dostum bazen tamamen çevrildi oralar o kadar çok çeviri ekledim ki ben bile içimde kayboluyorum kusura bakma. Bu arada güzel yorumun iç... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bana hic belli olmaz dostum :D Bir an bakmissin cikarmisim yamayi.... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Sagopa Kajmer - Bir Tek Bende Yok müziği ile hırsım iki katına çıkıyor acayip verimli çalışıyorum Sagopa sen nasıl bir sanatçısın en büyük üstad! Bom... Mesaja git »
Sonsuza kadar mutsuz olacağımdan emin olmama rağmen intihar edemiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bir umut diyoruz bu tuhaf alemde kendimize bazen cukura saplanip intihar bile etmek isteyebiliyoruz dostlar benim 10 senedir ailevi ve ozel sikintilar... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
DAHA CIKMADI TEST SURECINDE.... Boyle yazdigim zaman anlayabiliyorsun degil mi ?... Mesaja git »
☛ Uykusu gelmiş sanırım [SSLİ] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Cok tatli ne kadarda masum kiyamamm... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ben gozlerimi ceviri basinda az kizatmiyorum dostum sabahlara kadar ceviri yapip sonrada uykusuz bir sekilde ise gittigimi bilirim. Ne gunlerdi ulan o... Mesaja git »
Korsan Ç.E. - Fallout 4 Türkçe yama (ALPHA YAYINLANDI) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yolunuz açık olsun kardeşim başarılarınızın devamını dilerim inşallah sonunuda görürsünüz saygılarım ile Mastertranslator....... Mesaja git »
Arkadaşları

KillForYou!

orontez

neccko

okvnoe

TanerSaydam

xabre

Punk4Life

qabRiéL

saidsrc

followers

dznb4z

atesceken70

Guest-B65E963AF

mehmettndgn

Guest-683EA8C88

HataDedektifi

MagicFi

KuzeyliKral

ThePipBoy

Minas05

Ustanak

8-Bit Games

madrez16

bela122
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çevirmen.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.129