Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mastertranslator
Gerçek AdHalil İbrahim Börükan
Doğum Tarihi25 Kasım ****
MeslekÇevirmenlik.
İlgi AlanlarıBilgisayar Parçalari. Melankolik rap.Çevirmenlik. Dil ogrenme.
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hikaye bitse bile Çorak Topraklar Büyük bir yer dostum her yabancıya yer var yani kafana göre takılabiliyorsun. (Açık Dünya)... Mesaja git »
Resident Evil 7 Türkçe Yama Çalışması U-Crew başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Beynin açık parmakların hızlı olsun dostum sabırlar ve başarılar dört gözle bekliyorum takibe aldım :)... Mesaja git »
Fallout 2 yerelleştirme projesi! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Dil dosyalarını açmayı başardın mı dostum ?... Mesaja git »
Korsan Ç.E. - Fallout 4 %100 Türkçe yama başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Çeviriyi geçtim adam size oyun içi bile bilgi veriyor kıymetini bilin bak :D Çok yaşa dostum :)... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bekle beni Point Lookout sirada sen varsın!... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
En kötü ihtimal dostum aralık ayında v1 çıkarırız. Test aşamasında çeviri bitti. Bazı yerlerin çevirisini begenmiyorum ilk çeviriler olduğu için başta... Mesaja git »
Ben şahsen türkçe olmayan hiçbir oyunu almıyorum veya oynamıyorum benim dilimde olmayan oyunu yarım yamalak anlayarak oynamanın ne anlamı var? Herşeyi... Mesaja git »
En utandığım anlar/ aklımdan nasil çıkartıcam ? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Şuan karşısında utandığın insanların kaçı hatırlıyor acaba bu senin hatırladıklarını o yüzden takma. Insan robot değil ki her ortama hatasız uyum sağl... Mesaja git »
Ağır bir ergenlik yaşıyorsun geçer dostum :D Kızları pek takma o seni takmıyorsa sende onu takma kız mı yok lan sana ? :D... Mesaja git »
Fallout 3 GOTY Uyumlu Türkçe Yama Çalışması (Test Aşamasında) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
En iyisi reaktörün içine atlayalım :D :D... Mesaja git »
Arkadaşları

KillForYou!

orontez

neccko

okvnoe

TanerSaydam

xabre

Punk4Life

qabRiéL

saidsrc

followers

dznb4z

atesceken70

Guest-B65E963AF

mehmettndgn

Guest-683EA8C88

HataDedektifi

MagicFi

KuzeyliKral

ThePipBoy

Minas05

Ustanak

8-Bit Games

madrez16

bela122
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çevirmen.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.156