Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
missere
Gerçek AdAdnan Küçüksağır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
35mm 1,4 üm var ve 35mm f2 WR de aldım (ikinci el). İkiside güzel ama keşke ikisinin özellikleri tek lenste olsaymış. 35 1,4 ve 35 f2 WR ikisinide tu... Mesaja git »
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
14 mm f2.8 var, çok beğeniyorum keskin bir lens, boyutu küçük. Bende 16mm 1.4 e bakmıştım ama boyutu ve fiyatından dolayı vazgeçtim. 23mm yi elemişs... Mesaja git »
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yeni 23, 35 ve 50mm f2 WR objektifler hakkında kullananlar biraz bilgi verebilirlermi? Çok güzel mükemmel haricinde, biraz da eksi yönlerini anlatabi... Mesaja git »
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
evet forma yazmayı bilemedim:)... Mesaja git »
35mm 1,4 satmayın pişman olursunuz. Çok güzel portre fotoğrafları çekersiniz.... Mesaja git »
Fuji X100F teki Dijital Teleconvertör gerçekten çok anlamsız olmuş, imaj kalitesi epey bozuluyor. Ayrıca Fuji XT2 deki butonlardan ölçüm modlarının o... Mesaja git »
Fuji X100f ve XT2 dosya boyutları 10-11 Mb civarı, 24 MP lik FF Nikon D610 dosya boyutu 5-6 MB, dosya boyutlarındaki bu farklılık neden acaba?... Mesaja git »
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Selam arkadaşlar, Fuji X100s makinemi satıp X100T aldım. Ayrıca XT1 ve 35mm.18-55, 56 ve 55-200 lenslerim var. X100T aldıktan sonra XT1 e elimi sürm... Mesaja git »
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
satılmıştır.... Mesaja git »
çok uygun fiyata (800 lira) Fuji X pro 1, kutusu garantisi yok. En ufak bir çiziği ve problemi yoktur.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094