Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
omen354
Gerçek Adİşte Kuzu kuzu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ayıp ama ; 520 tl nedir ya! Yaptıkları iş maksimum 250 liralık iş? Çalışanların çoğu birşey bilmez.. işini. Ehli adamlar hep dışarda, özel servislerde... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hayır içeriden açılan bir olay yok..çocuk kilidi elle kitlenip açılan, kapının kilit mekanizması yanında çubuk gibi birşey... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bu modele otomatik ayna katlama koymuşlar. Kitleyince zzzt diye kapanıyo? Ama cama gelince o bana ben ona bakıyom 2006 model abs si olmayan aracımın ... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bende de faz 2 var. Ben camların stop ettikten sonra kapanmadığı kanısına vardım denemediğim varyasyon kalmadı. Reno kullananan diğer vatandaşlar böy... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Alanlar ruhsata baksınlar, muayene tarihi yazıyor. Bilinki arabanız o gün ve ayda üretilmiştir. Ben 20 sinde teslim aldım, ruhsatta muayene tarihi 1 ... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Ben captura glass coating dediklerinden 1000 tlye yaptırdım. Alalı daha 5 gün oldu, bir yorum yapamayacağım ama fena değil, araç parlak duruyor. Maisi... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mücadeleyi kazandık, ilave para verme işi 80 tane şikayet ve her 2 saatte bir st ile görüşmeden sonra iptal oldu. Perşembeye araca kavuşmak dileğiyle... Mesaja git »
Daha öncede yazmıştım ancak renault burayı okuyorsa, renaulttan araç alcaksanız, heleki şanlı tsk mensubu olup, 3 kuruş indirime araç almaya çalışıyor... Mesaja git »
Valla ne diyeyin bilmiyorum. Dediğiniz gibi hsonu gidicem oraya. Detaylı fatura istiycem. Neyse çıkarsınlar artık. Kıl oldum açıkçası.. almadan araçta... Mesaja git »
Detaylı bilgi aldım. Şimdi captur faz 2 için ilk defa satışı bize yapmışlar. O dönemde araba üretim-mais alış fiyatı ile realitede maisin şuan aldığı... Mesaja git »
Arkadaşları

z06rbey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.064