Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
omen354
Gerçek Adİşte Kuzu kuzu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Beni 21 nisan akşam aradılar. Ben 22 nisanda gittiğinde arkadaşların dediği gibi, kredi imza kağıtları ilk taksidinin 21 mayısta olacak şekilde çıkmış... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Keşke ilgi yapsaydınız daha öce yazdıklarınızı, veya 1 temmuzdan itibaren teslim edilecek araçların M.T.Vergisini Renault ödeyecek deseydiniz. Yine de... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Merhaba dostlar, Cmt.si kredi imza vs hallettik. Şimdide malum aracın gelmesini bekle... captur dci edc cam tavan.. 88 bincik! Arkadaş ne para veri... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
2016-2017 yılında yapılacak olan kampanya ile ilgili detaylar beklenmektedir.Kampanyadan sadece Oyak üyeleri yararlanmaktadır. ... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
http://mobil.hurriyet.com.tr/renault-yeni-modelleriyle-istanbul-autoshowda-boy-gosterdi-40433504 Yeni captur ilk defa Türkiye'de..... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Teşekkürler darkmessenger* :) Sizin araç kaç model bilmiyorum yyıldirayy arkadaş ama captur zaten ilk defa koymuş bu sene bu cam olayını,, yurtdış... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Teşekkürler, amin, Allah kimseye kaza bela vermesin.. dediğiniz gibi beklede gelsin artık temmuz şunu anladım, 1.5 dizel motorun kendisi 50-55 bin, ü... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Evet otomatik, Outdoor 1.5 dci edc ve siyah cam tavan (cam tavan isterseniz üst renk mecbur siyah oluyor). Fiyat uçuk gelecek 88 bin ama piyasada ala... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Teşekkürler, İstedim evet.. inşallah bi sorun çıkmaz..... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Merhabalar, captur faz 2 siparişi verdim. (Oyaktan) captur outdoor üzerinde standart geldiğini bildiğim "m+s" lastiklerin üzerinde kar amblemi bulunuy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090