Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
omen354
Gerçek Adİşte Kuzu kuzu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 29 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ 100.000 TL - 110.000 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Citroen c4 picasso. Araç iyi ama tutmuyır maalesef Türkiye'de? O genişlikte be özellikte araçlardan 20-25 daha uygun... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Captura yan basamak taktıran var mıdır? Kendimiz takabilir miyiz ki? Aracı delmek vs gerektirir mi acaba?... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun.... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Dün kavacık maisle görüştüm. Captur dci edc 11 nisan da başvurmuştum. Aracın 43 gün sonra üretileceğini öğrendim Dolayısıyla temmuZun 20 ... Mesaja git »
Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Merhaba, aracınız hayırlı olsun :) Bende kavacıktan aldım(captur) size zahmet onuda sorabilir misiniz? Arıyorum ama açmadılar telefonları. Mesaide ... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Yeni captur hayırlı olsun, yurtdışındaki modellerle farklılıklar mevcut. Rlink android diye satılıyor yurtdışknda, bizde sadece rlink evolution olarak... Mesaja git »
Yeni Renault Captur başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok değil mi? Yoksa Bana mı çok geldi? Yakıt 6,5 şehiriçi bile fazla gibi değil mi? Yoksa ben mi çok abarttım? 1.5 dizel 90 beygirin koklaması... Mesaja git »
Mazda cx3 alıyoruz? Sizce nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ülkemizde maalesef mazda'nın tutulması tartışmalı olduğu için aynı segmentte Captur veya 2008 alın derim.. mazdaya bagajı ve arka koltuk diz mesafesi ... Mesaja git »
Bence lastik fiyatlarına vir bakın,, iyiki 16 " gelmiş dersiniz Ben istanbuldayım, teslim tarihi olarak bir öngörüm yok.. ben bayiye sorduğumda... Mesaja git »
Evet ben outdoor aldım. Touch özelliklerini umarım tablodan bakmışsınızdır Arka parça (difüzör dediğiniz) Türkiyede şuan sadece outdoorda ... Mesaja git »
Arkadaşları

z06rbey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078