Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
55525534
Gerçek AdEnes DÜZGÜN
Doğum Tarihi20 Haziran ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]-Android Pie(9.0) Beta Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Arkadaslar portre modu icin en srabili hangisi hangisini kurmaliyim 8.2 8.3 sorunlu diger sürümlerde inmiyor konu basligindaki link teki versiyon ... Mesaja git »
*#0*#... Mesaja git »
Benim dusuncem samsung bu sefer planlı eskitme yalacak o 20 bi liralik s10 u sattiracak ilk ay a ne kadar hizlandi diyecez sonra yavaslama başlatır.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]-Android Pie(9.0) Beta Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arakadaşlar Instagram'dan Story atınca görüntüler Çözünürlük düşük gibi böyle tost makinesiyle çekilmiş gibi çıkıyor video ve resim de aynı bunun bir ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]-Android Pie(9.0) Beta Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Teşekkür ederim 6 kere değişen bile varmis.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]-Android Pie(9.0) Beta Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
S8 akg kulaklık sag taraftan bas gelmiyor tiz ses çıkarıyor muzik dinlerken bir anda oldu garantiye versem degisim olurmu 1.5 yıllık... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]-Android Pie(9.0) Beta Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ayni dert bendede var... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]-Android Pie(9.0) Beta Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bence bildirim veya arama geldiğinde arkadaki nabız ölçer in kırmızı ışığı Yansa çok güzel olurdu hem güzel ışıtıyor hem de farklı bir hava katardı... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]-Android Pie(9.0) Beta Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Garanti kapsamında pili değiştiren varmı az gitmeye başladı. Servise vericem.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]-Android Pie(9.0) Beta Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar portre modu için gcam 4.9 çıkmış diyorlar ben indirdim ama yuklenemedi hatası verdi.... Mesaja git »
Arkadaşları

htepeli
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078