Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hsyn079
Gerçek AdHüseyin Oylumlu
Doğum Tarihi22 Aralık ****
KonumKilis,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 22 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türknet Genel Müdürü Cem Mehmet Çelebiler BTK Başkanı Olsun başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
ahaha doğru :)... Mesaja git »
Türknet arıza gideremiyor 15.gün bitti net yok! 16.gunde geldi... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türknet ne güzel sorularını cevaplıyor.Siz hala yalan iftira atıp kötülüyorsunuz yeterki türknet kazanmasın diye, telecomu övüyorsunuz yazdıklarınızda... Mesaja git »
Hat değerleri konusunu başlattı (4 ay önce)
Arkadaşlar hat değerlerim bunlar vdsl geçiş yapabilirmiyim fixnet var diyor diğer iss'ler yok diyor.Vdsl yok ise olması için gerekenler nedir turktele... Mesaja git »
Kuba cr1 Kilitlenme sorunu konusunu başlattı (4 ay önce)
5-6 ay önce kuba cr1 motor satın aldım, 500km'de ilk bakımını yaptırdım. 1500km'de tekrar bakım yapılması gerektiğini söyledi servis. Yalnız 1... Mesaja git »
Ping yok fakat lost var acil yardım başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Devam ediyor... Mesaja git »
VDSL geçiş konusunu başlattı (5 ay önce)
ADSL_2plus 16 mbps internet kullanıyorum. Altyapı sorgulatınca 16mbps çıkıyor yalnız fixnet sitesinden sorgulattığımda vdsl alabilirsiniz diyor. Fixne... Mesaja git »
Türknet Pişmanlıktır - Son dönem pr'larına aldanmayın başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
800 900ms abartı ya :D internete yüklenen proğram uygulama vs yada virüs vs vardır o kadarda olmaz araştırmadan yazmamak gerekir... Mesaja git »
Hat değerleri birden bire kötüleşti. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Banada olmuştu sürekli değişiyordu ekip geldi porttan sinyal gelmiyormuş başka porta aktardılar sorun çözüldü.... Mesaja git »
Türknet %20 hız kesintisi kalktı hayırlı olsun :) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Türknet şaşırtmaya devam ediyordu... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşları

coax47
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.070