Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bentasdemir
Gerçek AdMUHAMMET TAŞDEMİR
Doğum Tarihi12 Ekim 1991
Konumİstanbul, Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İngiliz Derin Devleti Hakkında Herşey [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
7-8 senedir akit falan aldığım yok yav benim. :D... Mesaja git »
İngiliz Derin Devleti Hakkında Herşey [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İsrail'deki bazı gruplarda İngiliz Derin Devleti'nin kontrolü altındadır. Fakat İsrail'de adalet üzerine iş yapmaya çalışan bir topluluk da var. Ali İ... Mesaja git »
İngiliz Derin Devleti Hakkında Herşey [ANA KONU] konusunu başlattı (12 gün önce)
Herkese merhaba arkadaşlar... Konu malum "Ülke ve Dünya Gündemi" Bu gündem içerisinde sıklıkla "Üst akıl" ifadesi geçmekte ve bu "üst akıl" ifadesi ku... Mesaja git »
DIS BEYAZLATMA GUNLUGUM l TEDAVIM BITTI :))) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Diş dediğimiz olay zaten bembeyaz bir yapıda değildir. Dişin doğal bir sarılığı vardır. Reklamlarda gördüğünüz gibi dişler olmaz doğal bir dişte. Bemb... Mesaja git »
DIS BEYAZLATMA GUNLUGUM l TEDAVIM BITTI :))) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Her gün 2 kere fırçalamamanın bedeli :D... Mesaja git »
SABRİ SARIOĞLU İLE YOLLAR AYRILDI başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sabri Sarıoğlu’na Yapılan Vefasızlık Mı? Bu konuda yazmış olduğum köşe yazımı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.... Mesaja git »
Boyu 175ten Aşağı Olanlar Nasıl Sokağa Çıkabiliyor? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sneijder bile sahaya çıkıyor. Yanlış mantık içeren bir konu... Mesaja git »
4.1.5 i kurdum telefon kararsız oldu bi acaip hale geldi. Direk one plus sitesinden en son beta sürümü indirip tekrar kurdum. Tavsiye etmiyorum full r... Mesaja git »
Patates Kızartması bence en güzel yiyecektir :V başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Patates kızartmalı omlet daha bi güzeldir bence :)... Mesaja git »
Süper Kahramana Benzeyen Futbolcular konusunu başlattı (20 gün önce)
Eren DERDİYOK Vision Sizin düşünceniz neler? Türk veya yabancı olması farketmez. Marvel veya DC olması. Konu uzun uzadıya gidebilir görüş belirterek... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.188