Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bentasdemir
Gerçek AdMUHAMMET TAŞDEMİR
Doğum Tarihi12 Ekim 1991
Konumİstanbul, Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aşık olmak isteyen içeri : başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aşkın Gal Gadot hali vardır bir de :)... Mesaja git »
ingilizcemi a2den b1 nasıl getirebilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Türkçe dublaj ingilizce altyazı. Deneyin. Pişman olmazsınız.... Mesaja git »
Kasiyer kız ürünleri benim yerime poşetledi! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kredi kartı ile ödeme yapıyorsan, kızdan önce şifreniz demen lazım. Kasiyer kız gülecektir :) He bi de fiş uzun çıkarsa, "bu ne böyle osmanlı fermanı ... Mesaja git »
Stresle nasıl başa çıkıyorsunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Müzik + Duş + Arkadaş + Bekar Kalmak : No Stres Hayatta zor anlar ile karşılaşmak mecburi. Onla da biraz başa çık yani.... Mesaja git »
Kel saça şampuan önerisi (saç çıkarmak için değil) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu site şampuan ile alakalı olabildiğince çok çözüm bulabilirsin arkadaşım... Mesaja git »
Keratin bakım saç dökülmesi (yıpranmış saçlar) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Keratin saç, tırnak ve diş minelerinde bulunan çok güçlü bir proteindir. Saçlarınız boyalardan, açıcılardan ve birçok kozmetik üründen dolayı çok güçs... Mesaja git »
Günümüz insanının günde 20 gr.dan az protein alması başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Aşırı protein alımı, ürik asitin artışına neden olur. Böbrekte taş oluşumuna sebebiyet verebilir. Her zaman illa günlük protein alma ihtiyacınız olmay... Mesaja git »
yogurt yuzunden bimi bıraktım a101 e basladım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bişeyi marka olarak yiyip içince daha iyi olduğunu zannetmek ne kadar acı verici :)... Mesaja git »
En İyi Saç Şampuanı Hangisi?? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
denince deneyebileceğiniz şampuanları bu sitede okumuştum. Sizin de ziyaret etmenizi tavsiye ederim.... Mesaja git »
Savaş halinde canlı bomba olmak caiz midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ey iman edenler, inkâr edenlerden size en yakın olanlarla savaşın; sizde 'bir güç ve caydırıcılık' görsünler. Ve bilin ki gerçekten Allah takva sahipl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.406