Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sadi_33
Gerçek Adşadi bilgen
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaslar az önce denedim banabak kodu çalışıyor. Kasiyer arkadaş bilmiyordu. kirmizipelerin in dediği gibi giriş 6 yaparak baslayacaksiniz dedim. h... Mesaja git »
SanDisk Ultra Micro SDHC UHS-1 Memory Card 32GB - 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Haber veren arkadasa tskkrlr 2 tane aldım. tamda ihtiyaç vardi. iyi oldu... Mesaja git »
2 tadelle tanesi 5.25.. 2 damak tanesi 4.25 tl den aldım hocam. 1 tane damak direkt indirim yansıdı fiste... Mesaja git »
uygulamada herhangi bir money icin üye bölümü bulamadım. jet kasa dan direkt aldım. Bu şekilde yatar mi money... Mesaja git »
Haber veren arkadasa tskkrlr. 2 tane aldık... Mesaja git »
Migros'ta Tüm Açık Sucukların Kilosu 37.90 TL (2-5 Şubat Arası) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Antalya 5m de Şahin fermente ve gurme otantik olandan var. apik, baton ve Cumhuriyet yoktu. ben hersene sadece Şahin alıyordum zaten. Sahin yine aldım... Mesaja git »
Golf maraş im 4.99 (Özdilek içerir) konusunu başlattı (4 ay önce)
Bugün ozdilekte gördüm 500 ml maraş im cesitleri 4.99 TL. tatlı içerir modelleri hariç. skt 2019... Mesaja git »
MUHTEŞEM YENİ KAMPANYA! Anavarza Gurme Serisi %20 İndirim Kodu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben hem vakif hemde ziraat le denedim ama beceremedim. hepsinde hata verdi. bankamatık kartı da dahil. mesaj attım bakalım. yarın donus yaparlar umar... Mesaja git »
MUHTEŞEM YENİ KAMPANYA! Anavarza Gurme Serisi %20 İndirim Kodu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Şuan bkm ile ödeme yapabilen varmi. bende sürekli hata veriyor. başka kart ile deneyin diyor. başka kart la da sonuç aynı. sürekli hata veriyor. aynı... Mesaja git »
Neo ile MTV Ödemelerine 20 TL Chippara başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
aradığım cvp ti. çok teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.219