Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kouken
Gerçek AdMFT .
KonumArtvin,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam öncelikle emeğiniz için teşekkürler. Benim note 4 ün garantisinin bitmesine yaklaşık 4 ay kaldı yani yaklaşık 3 ay sonra bu romu atacağım dosyay... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 4 (SM-N910CQ) [ANA KONU] ★★ (HER ŞEY İLK SAYFADA) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Yenilikler.... Ocak 2017 güvenlik güncellemesi ekli stock rom based alınmıştır! Note 7 Dosyalarım Note 7 Mesajlar+Uçan Mesajlar Note 7 Galeri... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 4 (SM-N910CQ) [ANA KONU] ★★ (HER ŞEY İLK SAYFADA) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Yenilikler.... Note 7 Dosyalarım Note 7 Mesajlar+Uçan Mesajlar Note 7 Galeri Note 7 E-Posta Note 7 Takvim Note 7 Saat Note 7 Hesap Makin... Mesaja git »
Bataryanın kamerayı etkilemesi şaşırttı beni.Hem burn in sorunu var. (O bekleyebilirdi ama kamera önemli). Servis yolu göründü o zaman bize.... Mesaja git »
Ekran sorunu ve batarya probleminden vermiştim. Ekran ve şarj soketi değişti. Hangi nedenden hangisi değişti bilmiyorum ama çok çok büyük ihtimal burn... Mesaja git »
Bu sorundan dolayı gönderdim ben servise. Amoled ekranlarda oluşan bir sorun bu yani kullanıcı hatası değil. Vermeden önce araştırmıştım baya. İlk tam... Mesaja git »
Kamerayı açınca genellikle düşük ışıkta olmak üzere renkli çizgiler oluşuyor ekranda dikey olarak ve resmi çekince resimde kalıyor. Önceden bu sorun y... Mesaja git »
Hocam öyle bi sıralamışsınız ki hemen rootlayasım geldi :D ama yok garanti bitimini bekliycem sabır :D... Mesaja git »
Hocam değişeli yaklaşık 2-3 ay oldu. Aynı sorun başladı ama daha tekefonu verdigim haldeki durumuna gelmedi. Garanti bitmeden tekrardan yolluyucam 11 ... Mesaja git »
Hocam aynı sorundan bende verdim. Tabi benim anladığım sorun burn in. (Yazılımı böyleydi sanırım). Servise gitmeden önce kapsamlı bi araştırma ya... Mesaja git »
Arkadaşları

Aziz04

-HacKeD-
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.199