Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kouken
Gerçek AdMFT .
KonumArtvin,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Whatsapp/klavyeli telefon önerisi konusunu başlattı (bir ay önce)
Başlıktada belirttiğim gibi whatsapp destekli klavyeli telefona ihtiyacım var. Teletondan beklentikerim -wp desteklemesi -şarjı süresinin iyi olması -... Mesaja git »
çekilişte ne vermeliyim? konusunu başlattı (6 ay önce)
bir mobil uygulamam var. tanıtırken çekiliş yapıp 10 tane hediye vereceğim indirenlere. nasıl ödüller olsa ilginizi çekerdi?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
kerneli yükledikten sonra tam olarak nasıl yapilıyor hocam... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bendede var o sorun. Normal diye biliyorum.... Mesaja git »
Şu an Air romdan yazıyorum Elran döndürme olsun menüye girerken olsun rahatsız edici kasmalar var. Bide Dpi sanırım farklı ona alışmam lazım. Onun di... Mesaja git »
Tek tek yüklerim diye yedek almadım uğraşmayı seviyorum. Twrp yükledim romu yüklerken hata verdi baştan başlattım şu an samsung yazsısında takıldı. Bi... Mesaja git »
Sadece Twrp yüklemem yeterli olacak mı yani? Edit: Smart Switch le yedeklesem air roma tekrar atabilir miyim?... Mesaja git »
Tamam hocam romdan önce Twrp>Root>Titanium Backup yapmayı düşünüyorum zaten ne varsa sıfırlayıp yüklüyeceğim.... Mesaja git »
Saolun hocam cevap için. Yüklersem gelirim kesinlikle. Peki romda Tema özelliği, konuşmaları kaydetmek için buton ( biraz saçma anlattım ama anladınız... Mesaja git »
NEMESİS-AİR-EROBOT bu romların üçünüde kullanan var mı? Hangisini önerirsiniz? Birazdan telefonu rootlayacağım ve rom arıyışı içerisindeyim.... Mesaja git »
Arkadaşları

Aziz04

-HacKeD-
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.098