Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cag17
Gerçek Adçağrı yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
oyunların piyasasını takip etmekte yarar var. referanslı ve satışı çok üyeler hariç düşük fiyatlara bulaşmamak lazım. mutlaka arkasından bi şey çıkıyo... Mesaja git »
oyun gayet güzel. single player oynamama rağmen ben beğendim. ilerledikçe zorlaşıyor. hikaye modu bazı yerlerde tekrara düşse de gayet oynanabilir. bu... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu kadar gec oynadigim icin uzuldum. Oyun tek kelimeyle efsane. Oynamayanlar bence mutlaka oynasin. Oyunda tek eksi altyazilarin biraz kucuk ol... Mesaja git »
PS4 PRONUN YANINA XBOX ONE ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Aktif olarak online fifa oynuyorsan (cunku online da xbox ustunlugu var) ve forza oynarsan xbox alinabilir. Yoksa gerek yok bence.... Mesaja git »
En Çok Beklediğiniz İlk 3 Oyun Hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
1) Red Dead Redemption 2 2) The Last of Us Part 2 3) Gran Turismo... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU | FW4.50 Boost Mode başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
ben pro'da oynuyorum. gayet iyi.... Mesaja git »
PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
film için, fiyatına göre gayet iyi. en iyi tarafı kulağa ağırlık yapıp terletmiyor.... Mesaja git »
PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
kablolu olarak kullanacak olanlara steelseries tavsiye ederim. özellikle mikrofon performansı gayet iyi.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
o mesajlarda vurgun kokusu vardı :)... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
The witcher 3 GOTY Pri-Sec: Pri Alındığı ülke: TR PSN Fiyat: 35 Tl Ödeme: Enpara , Eft Sec hak bende. Hesabı ben açtım. [color=#FF0000] OYUN SATI... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
XBOX ONE Dijital Oyun Satis-Alis Yaptiklarim : ( firelord ), (den1zkurdu), (cocogamer), (compast), (rude), (kynenn), (project scorpio), (sonic storm), (teakin55), (omega108), (alen34), (ardaalisahin), (ermac20), (aliciftci3302)

PS4 Dijital Oyun Alis-Satis Yaptiklarim : (unorthodox), (selman159), (ylönen), (cngzhn20), (yasin sulun), (Renji Abarai)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.092