Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Raif Ulutürk
Gerçek AdRaif Ulutürk
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1250 tl ye komple panel ve kasa değişiyor... Ekranı kırılan cihazınızın Ana kartını alıyorlar diğer yeni kasaya geçiriyorlar. Kısacası ekran ve kasa t... Mesaja git »
Ford Focus 1.6 Ti-Vct Powershif Şanzıman LPG Dönüşümü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı marka ve model araçtan kullanıyorum. Powershift... 2.el aldım ben... İlk sahibi 2016 yılında lovata OBD 2 eculu akıllı kit diye tabir edilen sist... Mesaja git »
Ekran ile kasanın birleştiği kavis çok parlak bir kaplama ile kaplı olduğu için ışık sızmasından ziyade ışık yansıması var. Bu bir arıza veya sorun de... Mesaja git »
Yılda 7000 Km İçin Tüp Taktırmalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1600 tl çok iyiymiş. Doların 4.32 olduğunu düşünürsek bir de ucuzun ucuzu... Mesaja git »
Yılda 7000 Km İçin Tüp Taktırmalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Obd li olsun da atiker de güzel zaten. Ama enjektörlerin hortumları mümkün olduğunca kısa olsun. Fiyatlar nasıl peki ???... Mesaja git »
Lovato yu da araştırın Yasin bey. Ben çok memnunum. Fiyat vb durumları karşılaştırın ve kararınızı verin. Enjektörlerin Montajında, enjektör boruların... Mesaja git »
PÜİS benzine gelen zamları artık duyurmayacağını açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Zam haberini alır almaz hemen MAL gibi istasyonlara koşanlara ayar oluyordum... En azından bu MALLIK devam etmeyecek. Ayrıca hep 50 liralık alanlar bu... Mesaja git »
Maalesef dolar 4.32 oldu.... Mesaja git »
49 krşa almıştım ben.... Mesaja git »
Fontu birkaç gün kullanın. Gözleriniz alıştıktan sonra çok daha güzel gelecek.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.083