Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Raif Ulutürk
Gerçek AdRaif Ulutürk
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Su geçirmez telefonlarda ahize hoparlörünü koruyan film çok küçük gözenekli olur. Tabii bunun dezavantajları vardır tozdan veya yağdan tamamen tıkanab... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Su geçirmez telefonlarda ahize hoparlörünü koruyan film çok küçük gözenekli olur. Tabii bunun dezavantajları vardır tozdan veya yağdan tamamen tıkanab... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İki ihtimal var. Ya kasa değişmiş ya da anakart. Büyük olasılıkla ana kartınız değişmiş. Kutu ve faturadaki imei ile telefondan imei bilgilerini kontr... Mesaja git »
Cevap: SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
En temiz, en kolay ve en güvenli yöntem ODİN tabiki... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: Cevap: SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevap: Cevap: Cevap: SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Keşke öyle açılabilseydi :) Volte hizmetini kullanabilmeniz için ims settings ayarlarına girip kendiniz aktif etmeniz gerekiyor. Tabi bunun için andro... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
1250 tl ye komple panel ve kasa değişiyor... Ekranı kırılan cihazınızın Ana kartını alıyorlar diğer yeni kasaya geçiriyorlar. Kısacası ekran ve kasa t... Mesaja git »
Ford Focus 1.6 Ti-Vct Powershif Şanzıman LPG Dönüşümü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aynı marka ve model araçtan kullanıyorum. Powershift... 2.el aldım ben... İlk sahibi 2016 yılında lovata OBD 2 eculu akıllı kit diye tabir edilen sist... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ekran ile kasanın birleştiği kavis çok parlak bir kaplama ile kaplı olduğu için ışık sızmasından ziyade ışık yansıması var. Bu bir arıza veya sorun de... Mesaja git »
Yılda 7000 Km İçin Tüp Taktırmalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
1600 tl çok iyiymiş. Doların 4.32 olduğunu düşünürsek bir de ucuzun ucuzu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082