Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emrahakt
Gerçek Ademrah aktemur
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Nasıldır bu güncel dijital kvk ve genpadan kötü müdür çok? Jdi panelle ilgili yorumunuz nedir?... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yukko dan alan var mı acaba telefonu? Garanti hangi firmadan bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Avansas 50 adet tükenmez kalem 5 tl kargo yok başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kırmızı olsa affetmezdim...... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hocam haklısınız ama fişte de extrede de restoran yazıyor o yüzden peşindeyim... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
İşlemin adı da divan restoran diye yazıyor. Saçmalık şu ki 200 lira Üzeri restoran denmiş. Ben de restoran işlemi olan alışveriş yapmışım. Bu işlemi ç... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Haftasonu restoran kampanyasına dahil oldum ve alışveriş gerçekleştirdim. Müşteri hizmetlerine katılım neden gerçekleşmedi diye sorduğumda restoran al... Mesaja git »
Paraf giyim ve market 750 ye 30, 1500 e 75 TL puan başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Migros hediyem kart olursa 109.99 yüklenir ayrı ayrı oran artabilir. Ama denemedim fikir vermek istedim... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hazır sepetime kullanmayan varsa tt prime sanal market kodu makbule geçer. Karşılığında d&r 100/20 verebilirim... Mesaja git »
Maalesef 2 kez denedim olmadı. Yanlış bir şey yaptıysam ödeme aşamasında düzeltir daha tecrübeli arkadaşlar ama denendi sonuç başarısız...... Mesaja git »
Sanal marketten ortak pos kullanıldığı İçin olmuyor. Kapıda ödeme isteyip not kısmından paraf posu isteyin. Geçerli olacaktır kampanya. Ayrıca jet kas... Mesaja git »
Arkadaşları

Kıdemli Yarbay

muratozek

dogu006

ANTHYPATHY

xarax77

gül_mcd

memurpower

hasancanözd

KARACABEYY

67turkey67

m07m
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203