Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emrahakt
Gerçek Ademrah aktemur
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Eğer kargo görevlisi posta kutusuna bıraktığını yazılı olaraktan polise bildirirse iş uzamaz. Sen bakma onlara kendinden eminsen. Peşini bırakma para ... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Afiyet olsun... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aynen öyle hocam müşteri hizmetlerinden ya da işcepten öğrenebilirsin ne kadar maxipuanın olduğunu... Mesaja git »
Bugün son gün olabilir. Kaç maxipuan kaldığını kontrol edip başka bir markette deneyin. A101 şok olabilir.... Mesaja git »
Markette kullandım sorun çıkmadı...... Mesaja git »
Arkadaşlar Burger King koduna ihtiyacım var paylaşabilir misiniz özelden. ücrette isterseniz gönderebilirim. İyi günler... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Güncel Migroskop : Sık Sorulan Sorular: Money Clup kart nedir? ... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Gittigidiyor kampanyasından maxipuan yatmayan var mı benim gibi?... Mesaja git »
🚥🚦🚥🚦 16-31 ekim gittigidiyor maximum kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Müşteri hizmetleri 15 kasım olarak güncellendi diyor maxipuan yüklenme tarihi. Hala yatan bir şey yok bana...... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Gittgidiyor sadece bana mı yatmadı?... Mesaja git »
Arkadaşları

Kıdemli Yarbay

muratozek

dogu006

ANTHYPATHY

xarax77

gül_mcd

memurpower

hasancanözd

KARACABEYY

67turkey67

m07m
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.172