Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gyetiker
Gerçek Adgörkem yetiker
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İZMİT TEM YOLU HEP BÖYLE Mİ ? SSLİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Yanlışınız var, yolcu otobüsleri en sol şeridi kullanabilirler. Otoyollarda tıpkı otomobiller gibidir hakları. Ağır tonaj içine yolcu otobüsleri dahil... Mesaja git »
İZMİT TEM YOLU HEP BÖYLE Mİ ? SSLİ başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Burda yanlış olan hiçbir şey yok. Ayrıca abartmışsınız fazlaca, yolcu otobüslerinin ivmelenmesi cüsselerine göre çok iyidir, sollamaları uzun sürmez.... Mesaja git »
Lastik ebat değişimi başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Sağol ya önerin için, okur okumaz arabayı sattım bisiklet aldım. ... Mesaja git »
Lastik ebat değişimi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yani değistirme ebatı diyorsunuz. Başka ebatta kaliteli marka almaktansa, kendi ebatında bi alt kategoride marka almak daha iyi gibi.... Mesaja git »
Lastik ebat değişimi konusunu başlattı (3 gün önce)
Arkadaşlr merhaba. Lastiklerimin değişme zamanı yaklaşıyor yavaştan, aracım hyundai i20 sense. Şu an üstünde takılı olan orjinal lastik ebatlarım 185/... Mesaja git »
Trafik sigortası teklifleri hakkında; başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kabul etmiyorlarmış efendiler devletin tavan fiyat dayatmasını, pis soyguncular.... Mesaja git »
Sbm'nin web sitesinden evet veriyor hepsi, ama acenteye gidince olmuyor öyle. Bana da hepsi vermişti, ancak sadece 3 sirket teklifi onayladı.... Mesaja git »
Zaten büyük bilindik şirketlerin birçoğu şu an sigorta yapmıyor.... Mesaja git »
5. Kattan arabanın tavanına Basketbol topu gelmesi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İnsanoğlu 5. Kattan kaputuna basketbol topu düşünce ezilmeyecek bir otomobil geliştirmedi daha. İster c serisi olsun ister e, ister s. Yeme bizi... Mesaja git »
Yayaya Carptim başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yaa nike gene bombayı atmış gitmiş, 50 kişi de cevap vermiş. Ama nike arazi ... Mesaja git »
Arkadaşları

CyberBot
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HYUNDAİ İ20 SENSE AT

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063