Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gyetiker
Gerçek Adgörkem yetiker
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Temiz kurulum vs normal update. Hurafe mi? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tamamen hurafe. 2011’den beri hem ben hem eşim iphone kullanıyoruz. İos 5’ten beri bir kez bile temiz kuruluk yapmadım hiçbir sorun da yaşamadım. Önce... Mesaja git »
silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sakın alma. Bende var Allaha emanet gidiyor, dediklerinin hiçbirini yapamazsın. Ben artık sadece Turkcell Tv+ ve Bein Connect izlemek için kullanıyoru... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Developer Beta 10 Çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Benim de 6, dediğiniz sıkıntı hiç yok hocAm.... Mesaja git »
IPhone 6 ya İOS 11 Yüklenmeli mi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben yükledim her şey yolunda, gayet akıcı... Mesaja git »
Corsa mı Yaris mi? [Sıfır] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Eğer tam otomatik vites almaya karar verdiyseniz, i20 de bakın mutlaka. Yazdığınız yaris veya corsa'da olmayan özelliklerin tamamı i20'de mevc... Mesaja git »
İzmir istanbul yol tarifi başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam boşver feribotu köprüyü 60-70 liran cebinde kalsın. İzmit'i dolaş, sabah 5 gibi de geçeceğin için yollar bomboş olacak maksimum 40 dk zararın ol... Mesaja git »
Metro Turizm Muavin DOLANDIRICILIĞI!! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
O değil de aslan; küçük-orta-büyük 3'lü valiz seti içleri doluysa 30 kilogramı geçer zaten.... Mesaja git »
Bayram Tatilinin 9 Gününde '98 Ölü, 423 Yaralı' başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Birçok anahaberde izlediğim görüntülerde arabaların nerdeyse tamamı toros, şahin, kartal, lada samara, broadway. Maalesef bu araçlar tabut. Ve ölü say... Mesaja git »
Ortalama Yakıt Tüketimi 10lt. Yardım!! başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Aracın zaten fabrika verisi 10.3 litre. Bence lpg taktırıp yazık etmeyin.... Mesaja git »
Bu Atmosferik Motor gitmiyor muhabbeti nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hakkaten ağır sallamışsınız. Benim tork konvertörlü atmosferik i20 bile 50-60a düşmüyor şehirlerarasında.... Mesaja git »
Arkadaşları

RaptorFX

CyberBot
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HYUNDAİ İ20 SENSE AT

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.124