Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gyetiker
Gerçek Adgörkem yetiker
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vw polo araca ne gibi bi şekiller yapılabilir ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Vallahi biz evde buzdolabına magnet, şişe açacağı, ufaklığın resimlerini falan yapıştırıyoruz.... Mesaja git »
Arabanın Çalışmaması... başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Benim de aklıma aynı şey geldi acaba öyleyse yeni akü mü almak gerekir? Yani inşallah öyledir de aküyle halledilir 200 liraya.... Mesaja git »
Arabanın Çalışmaması... konusunu başlattı (27 gün önce)
Öncelikle herkese merhaba. Bugün iş çıkışı arabama gittiğimde kapıların kumandayla açılmadığını, korna dahil arabada hiçbir elektrik aksamın çalışmadı... Mesaja git »
Eskişehir - Antalya yol güzergahı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tecrübeniz fazla olsaydı Isparta derdim ama, arkadaşların da dediği gibi sizin için Burdur üzeri ideal.... Mesaja git »
ÇOCUKLARI NEDEN ARAC SURERKEN KUCAGINIZA ALIYORSUNUZ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Onlar kadar ön veya arka koltukta oto koltuğu olmadan oturtulan çocuklar ve hatta annesinin kucağında oturtulan çocuklar da büyük tehlikedir maalesef ... Mesaja git »
Bundan sonra sorun çıkarana biber gazı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yargıtay zaten biber gazını silah saydı. Kasten adam yaralama sayıyor biber gazı kullanımını.... Mesaja git »
İş arkadaşım aracın dışında kaldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de bunu yazmaya geliyordum tam. Olmadı taksiye binilir gidilir. Ama halkaten anlaşılan yedek anahtar ikimizde var.... Mesaja git »
Bu i20 alınır mı? Paket hakkında sorular... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben de birşey ekleyeyim, elite pakette elektrikli katlanır ayna olur, style da olmaz. Ayrıca elite pakette far sensörü olur, style pakette olmaz.... Mesaja git »
Ankara - İstanbul Yolu Üzerinde Piknik Yapılacak Yerler Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bolu Dağı’nda.... Mesaja git »
ford fiesta 2014 model 4 mevsim lastik önerisi acil!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
4 mevsim lastiği kötüleyenler işin düz mantığında olanlardır. 10.000 km oldu nokian weatherproof kullanıyorum i20 aracımda 185 60/15 ölçülerim. Yazın ... Mesaja git »
Arkadaşları

RaptorFX

CyberBot
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HYUNDAİ İ20 SENSE AT

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094