Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gyetiker
Gerçek Adgörkem yetiker
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Full donanım b segmenti mi baz donanım c segmenti mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kesinlikle B... Mesaja git »
Hangi Renk Araba Az Kirlenir? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yapma şimdi beya renk gıcır gıcır bi megane 4 icon'umuz olsa göstermez bence kir pis.... Mesaja git »
Arada kaldık yardım i 20 corsa ????? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Evet benim 2014 model i20'm var. Yolda giderken dökülüyor, yolda inip dökülen parçaları topluyorum. Direksiyon kapı kolları falan soyulup elime yapışı... Mesaja git »
2008 JETTA 1.4 TSI DSG ALINIR MI? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hatta sen bu aracı al bence. Kalite önemliyse konuşulan bütün araçlardan daha kaliteli dostum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-merce... Mesaja git »
2008 JETTA 1.4 TSI DSG ALINIR MI? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaş accent üstün dememiş zaten, biri 10 yaşında diğeri, 3-4 yaşında olur diyor. Alacağınız accentin garantisi bile devam ediyor olacak muhtemelen.... Mesaja git »
Otomobil hakkında Bilgisizleri Ayirt Etmenin Yollari başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Klasik 4 ileri tork konvertörlü otomatik viteslerin, sorunsuzluğuna, evladiyelik oluşunua değinmeyip, " ağğbii onlar çok yakıyor yiaaağğ hem de gitmiy... Mesaja git »
Bu kadar fahiş fiyatlar 2. eli arttırır mı sizce? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Yazın 0 araba alma niyetim vardı. Ağustosta 61.000 fiyat aldığım aracın liste fiyatı şu an 73.000. Ben de aracıma lpg taktırıp uzun bir sözleşme imzal... Mesaja git »
Lpg takılınca yeniden egzoz emisyona girmek gerekiyor mu? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Girmeniz gerekiyor. Çünkü emisyon araç hem benzinde, hem lpgde iken yapılıuor.... Mesaja git »
2012 dizel fiestayi satip 2015 dizel i20 almak? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bence mümkün değil. Bahsettiğiniz aracın sıfırı 80.000 lira. Ayrıca dizelde elite donanım seviyesi yeni satışa sunuldu. Yani araçlar en fazla 6 aylık... Mesaja git »
2012 dizel fiestayi satip 2015 dizel i20 almak? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
İyi araştırdınız mı fiyat olarak 55.000e elite donanım, dizel, cam tavanlı i20 zor bulursunuz bence.... Mesaja git »
Arkadaşları

CyberBot
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HYUNDAİ İ20 SENSE AT

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.516