Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gyetiker
Gerçek Adgörkem yetiker
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İş arkadaşım aracın dışında kaldı başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Ben de bunu yazmaya geliyordum tam. Olmadı taksiye binilir gidilir. Ama halkaten anlaşılan yedek anahtar ikimizde var.... Mesaja git »
Bu i20 alınır mı? Paket hakkında sorular... başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben de birşey ekleyeyim, elite pakette elektrikli katlanır ayna olur, style da olmaz. Ayrıca elite pakette far sensörü olur, style pakette olmaz.... Mesaja git »
Ankara - İstanbul Yolu Üzerinde Piknik Yapılacak Yerler Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bolu Dağı’nda.... Mesaja git »
ford fiesta 2014 model 4 mevsim lastik önerisi acil!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
4 mevsim lastiği kötüleyenler işin düz mantığında olanlardır. 10.000 km oldu nokian weatherproof kullanıyorum i20 aracımda 185 60/15 ölçülerim. Yazın ... Mesaja git »
Geceleri arkadan gelen arabaları kestiremiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İstanbul-İzmit arası yoğun saatlerde 3 kere gidip gelirseniz arkadan gelen arabanın hızını bile +- 5 km fakrkla tutturabilirsiniz.... Mesaja git »
Ruhsatı Yanınıza Alıyor musunuz? Anket Eklendi ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
En son geçen sene muayenede görmüştüm ruhsatı. Yarın bi bakayım yerinde duruyor mu :)... Mesaja git »
Lpg hiç bu kadar avantajlı olmamıştı. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok güzel yazmışsın ama iyi ki tsi motorun şehiriçi 6 litreden az yaktığını en sonda belirtmişsin, en başta yazsaydın direk kapatırdım ??... Mesaja git »
ISTANBUL-ANTALYA ARASI GÜZERGAH başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam boşver osmangaziyi. İzmit-Sakarya-Bilecik-Kütahya-Afyon-Burdur(antalya trafiğine düşmeyeyim dersen Isparta)-Antalya en iyi rota.... Mesaja git »
Bu Saatten Sonra Kışlık Lastik Taktırmak Gereksiz mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Islak zeminde (yağmurlu) genelde yaz lastikleri, kış lastiklerinden daha iyidir.... Mesaja git »
VW GRUP 2017 YILI SATIŞLARI REKOR KIRDI başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Baskı balata hariç 1 lira para istemez hyundai DCT için. Örnekleri çok.... Mesaja git »
Arkadaşları

RaptorFX

CyberBot
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HYUNDAİ İ20 SENSE AT

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109